18 Şubat 2018 Pazar 05:51
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

SERİM EZDİ GEÇTİ

Bigman Çakman
  • 1
  • 3841

Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası’nın olaylı geçen kongresinde başkan değişmedi. 677 üyenin sandık başına gittiği seçimde 388 oy alan mevcut başkan Ahmet Serim, yeni dönemine merhaba dedi

Bugün sabah saatlerinde Fuar içi Şehir Restoran’da başlayan Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası’nın 4 adaylı kongresi sonuçlandı. 797 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu gergin geçen seçimde 677 kişi sandık başına gitti. Mevcut oda başkanı Ahmet Serim, sayılan oyların 388’ini alarak yeni dönemine merhaba dedi. En yakın rakibi Ramazan Kumsar 198 oyda kalırken diğer rakipleri Garip Pekcan 91, Mehmet Çolakoğlu 21 oyda kaldı. 29 oy ise geçersiz sayıldı. Tamamlanan olaylı ve gergin kongre sonrasında mevcut başkan Ahmet Serim, en yakın rakibine atmış olduğu fark ve almış olduğu 388 oyla odasının başında kalmaya devam etti.

3841 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI