24 Şubat 2018 Cumartesi 18:56
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

SIRA SENDE EKİBİNE PLAKET

Bigman Çakman
  • 0
  • 1050

AKP Körfez’de, İlçe yönetimi ve teşkilatların yanı sıra kurulan, ‘’Sıra sende’’ adı verilen gurup, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyaretine vatandaşları davet etmek için çalıştı.

Başarılı bir çalışma yapan ve iyi sonuçlar alınmasını sağlayan Sıra Sende ekibinin başında da Körfez Belediyesi elemanı personeli olan ve son olarak Mezarlıklar Müdürlüğü’nde görev verilen Zekeriya Çetin’e teşekkür plaketi verildi.

Ekibi teşkilatta konuk eden AKP Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür edip, Körfez’in farkını salonda gösterecekleri için plaket verdi.

Sıra sende ekibi de her zaman çalışmaya hazır olduklarını ve bundan mutluluk duyduklarını söylediler.

1050 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI