24 Kasım 2017 Cuma 05:03
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

ŞİRİN: ÇÖPÜ ÇÖPE ATALIM

Şirin: Çöpü çöpe atalım
  • 1
  • 995

Körfez’in tanınmış simalarından ve MHP’nin belediye Başkan Adaylığını yapan Salih Şirin, sokağa atılan çöplerin rüzgarla her yere yayıldığını ve hem kendilerini zor durumda bıraktığını, hem de sokakların çirkin görüntü içinde kaldığını söyledi.

Salih Şirin, Barbaros Mahallesi’nde yer alan işyerinin çevresini temiz tutabilmek için yoğun çaba harcadıklarını belirterek, ‘’Bunun için özel olarak insan tutup, çevreyi ve boş alanları temizletiyorum. Belediye bu temizliğe yetişemiyor, ama burada insanlara da büyük görev düşüyor. Çöpü çöpe atarsak bu kirliliği yaşamayız. Akşam temizlik yapıyoruz, sabahleyin yine rüzgarla sokağa atılan poşetler, çöpler her yere savruluyor. Eskilerin sözü vardır, her kes kendi evinin önünü temiz tutarsa sokaklar pırıl pırıl olur’’ dedi.

 

Salih Şirin, iş yerinin çevresini temizletirken, belediyenin de bu konularda halkı uyarması ve en azından haftada bir de olsa ekiplerle sokaklarda ki, boş arazilerde ki çöpleri toplatması gerektiğini ama en önemlisinin sokaklara çöp atılmaması olduğunu söyledi.

995 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

Kebabçı Ertosun HAYATINI KAYBETTİ

İzmit’in tanınan ve sevilen simalarından olan, kebapçı Ahmet Ertosun hayatını kaybetti

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

Bozkurt nasıl açıklama yapar?

İzmit kuaförler Odası üyeleri, bayan kuaförlerinin valilik kararıyla salı günü tatil edilmesine ve Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da kararı kabul etmelerine tepki göstererek, “Bayan kuaförleri adına Mustafa Bey’in böyle bir açıklama hakkı olmadığı halde bayan kuaförleri adına nasıl böyle bir açıklama yapar?” dedi.

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıralı genç HAYATINI KAYBETTİ

Kandıra Mülküşehsuvar Mahalle Muhtarı Mücahit Sevim’in oğlu Hüseyin Sevim, 27 yaşında hayata veda etti

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Gölcüklü kuaförler ve berberler KARARDAN RAHATSIZ

Kocaeli Valiliği geçtiğimiz günlerde meslek odalarının teklifiyle Kocaeli genelinde Erkek Berberler ve Kuaförlerin Pazar günü Bayan Kuaförlerinin ise Salı günleri Kapalı tutulması yönündeki Karara İzmitli ve Gölcüklü Bay – Bayan kuaförlerden tepki geldi

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Yekta Türker tecrübelerini ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

Gebze ve Sarkuysan Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’nde işadamı Yekta Türker iş ve eğitim tecrübelerini Sarkuysan Lisesi öğrencileriyle paylaştı

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Sancaklı'dan Nur Yerlitaş'a İNCE AYAR

Yerlitaş'ın "Şehitler mehitler aman yeter" sözlerini eleştiren MHP'li vekili Saffet Sancaklı, "Şehitlerimize dil uzatan Nursuz Yersiz Taşlar" ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI