21 Kasım 2017 Salı 07:13
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 10°

SYMBOL'DE BÜYÜK TERBİYESİZLİK!

Symbol'de büyük TERBİYESİZLİK!
  • 5
  • 14600

SYMBOL AVM’nin taşeron firması tarafından mağdur edilen üstüne bir de hakarete mağruz kalan okurumuz gazetemize şikâyetini iletti

Okurumuzun şikayetine göre, aracını SYMBOL AVM’nin otoparkına bırakan vatandaş, döndüğünde aracının farının kırıldığını fark ediyor bunun üzerine otopark yetkilileri kamera kayıtlarını izleyip mağdur olan vatandaşa hak veriyor ve okurumuza hasarı tamir ettirip faturasını getirmesinden sonra ödeme yaparak mağduriyetini gidereceklerini söylüyor.

 

HASAR 600 TL

Bunun üzerine arabasını tamir ettiren vatandaş faturayı otopark görevlilerine teslim etmek için Symbol AVM’ye gidiyor. Kapıya geldikleri sırada yetkililerin “GELDİ İKİ DENYO” hakaretine karşı bir anda şaşıran mağdurlar hakaret işittikleri yemiyormuş gibi bir de yetkililerden paralarını alamadı. 600 TL’lik masraflarının giderilmediğini söyleyen okurumuz Symbol AVM ve çalışanları hakkında hukuki girişimlerde bulunduğunu belirtti.

14600 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da Körfez’i tanıttılar

Makedonya’da düzenlenen, Körfez Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi’nin de destek verdiği ICTEBS fuarında; Körfez’in kültürel ve gastronomik ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

İmkansızlıklar içinden çıkan şampiyonlar

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yukarı Hereke Bölgesi zorunlu hizmet kapsamında yer alıyor. Burada görev yapan öğretmenler ve memurlar tıpkı Doğu ve Güneydoğu’da görev yapmış gibi zorunlu hizmet kapsamındalar.

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU’da yeni görevlendirmeler YAPILDI

İSU, kurumsal yapılanma çalışmaları kapsamında yeni görevlendirmeler yaptı.

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Büyükşehirde görev yerleri DEĞİŞTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bazı şube müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota Sahipleri Servis Kampanyasıyla  “Kışa Meydan Okuyacak”

Toyota sahipleri, Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile zorlu yol ve hava şartlarına hazırlıklı olacak. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelenler, 2013 yılı ve öncesi modeller için hazırlanan “güvenlik ve filtre” paketlerinde yüzde 15 yedek parça ve yüzde 25 işçilik indiriminin yanı sıra tüm periyodik bakımların işçiliklerinde de yüzde 30  indiriminden yararlanacaklar

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 nolu Şube Başkanlığına ziyarette bulundu

ANKET

KÖŞE YAZARLARI