25 Şubat 2018 Pazar 06:36
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ

SYMBOL'DE BÜYÜK TERBİYESİZLİK!

Bigman Çakman
  • 5
  • 15401

SYMBOL AVM’nin taşeron firması tarafından mağdur edilen üstüne bir de hakarete mağruz kalan okurumuz gazetemize şikâyetini iletti

Okurumuzun şikayetine göre, aracını SYMBOL AVM’nin otoparkına bırakan vatandaş, döndüğünde aracının farının kırıldığını fark ediyor bunun üzerine otopark yetkilileri kamera kayıtlarını izleyip mağdur olan vatandaşa hak veriyor ve okurumuza hasarı tamir ettirip faturasını getirmesinden sonra ödeme yaparak mağduriyetini gidereceklerini söylüyor.

 

HASAR 600 TL

Bunun üzerine arabasını tamir ettiren vatandaş faturayı otopark görevlilerine teslim etmek için Symbol AVM’ye gidiyor. Kapıya geldikleri sırada yetkililerin “GELDİ İKİ DENYO” hakaretine karşı bir anda şaşıran mağdurlar hakaret işittikleri yemiyormuş gibi bir de yetkililerden paralarını alamadı. 600 TL’lik masraflarının giderilmediğini söyleyen okurumuz Symbol AVM ve çalışanları hakkında hukuki girişimlerde bulunduğunu belirtti.

15401 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI