24 Eylül 2017 Pazar 18:56
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

SYMBOL'DE BÜYÜK TERBİYESİZLİK!

Symbol'de büyük TERBİYESİZLİK!
  • 5
  • 13927

SYMBOL AVM’nin taşeron firması tarafından mağdur edilen üstüne bir de hakarete mağruz kalan okurumuz gazetemize şikâyetini iletti

Okurumuzun şikayetine göre, aracını SYMBOL AVM’nin otoparkına bırakan vatandaş, döndüğünde aracının farının kırıldığını fark ediyor bunun üzerine otopark yetkilileri kamera kayıtlarını izleyip mağdur olan vatandaşa hak veriyor ve okurumuza hasarı tamir ettirip faturasını getirmesinden sonra ödeme yaparak mağduriyetini gidereceklerini söylüyor.

 

HASAR 600 TL

Bunun üzerine arabasını tamir ettiren vatandaş faturayı otopark görevlilerine teslim etmek için Symbol AVM’ye gidiyor. Kapıya geldikleri sırada yetkililerin “GELDİ İKİ DENYO” hakaretine karşı bir anda şaşıran mağdurlar hakaret işittikleri yemiyormuş gibi bir de yetkililerden paralarını alamadı. 600 TL’lik masraflarının giderilmediğini söyleyen okurumuz Symbol AVM ve çalışanları hakkında hukuki girişimlerde bulunduğunu belirtti.

13927 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI