23 Ocak 2018 Salı 18:43
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

TAŞDEMİR’DEN BÖLGE BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

Bigman Çakman
  • 0
  • 787

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ve ilçe yöneticileri MHP Gebze Beylikbağı Bölge Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldılar.

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, ilçe teşkilatlardan sorumlu ilçe başkan yardımcısı Ali Yalsız, ilçe başkan yardımcısı Aydın Yılmaz ve ilçe yöneticileri ile birlikte önceki gün MHP Gebze Beylikbağı Bölge Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldılar. MHP Gebze Beylikbağı Bölge Başkanı Emrah Çoruh başkanlığında gerçekleşen toplantıda seçim öncesi hazırlıklar ve ESG çalışmaları hakkında değerlendirmeler yapıldı. MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ilçe teşkilatı olarak zaman zaman hem bölge başkanlıklarına hem de mahalle başkanlıklarına bu tür ziyaretler gerçekleştireceklerini ifade etti.

787 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Demirci din görevlileriyle BULUŞTU

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’daki din görevlileri ile bir araya gelerek görev süresi içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili istişare yaptı.

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahla yaralama iddiası üzerine bir kişi gözaltına alındı.

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı, TSK’nın başlattığı Zeytin Dlaı operasyonuyla ilgili, “Türkiye’nin bundan sonraki hedefi Menbiç olmalıdır” diye konuştu.

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

Pamukkale Turizm anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine “emniyet kemeri” nin önemini anlattı

Gençler KARTEPEDE

Gençler KARTEPEDE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Kartepede.

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İl İstihdam Toplantısında açıklamalarda bulunan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, 2017 yılında 29 bin 312 kişinin işe yerleştirildiğini söyledi. Yılmaz, kuruma kayıtlı 56 binden fazla kişinin ise işsiz olduğunu ifade etti

ANKET

KÖŞE YAZARLARI