23 Ocak 2018 Salı 18:19
  • 3.7999 TL
  • 4.6522 TL
KOCAELİ

TEDAŞ, İZİNSİN DİREK DİKİYOR!

Bigman Çakman
  • 0
  • 690

Gündoğdu Mahallesi, Etkin Sokak sakinleri, TEDAŞ’ın kendi izinlerini almadan arsalarının sınırları içerisine elektrik direkleri diktiğini iddia ediyor

İzmit Gündoğdu Mahallesi, Etkin Sokak’ta yaşayan vatandaşlar, kısa bir süredir TEDAŞ’a oldukça tepkili. Arsa sahipleri olarak kendilerinden izin almadan TEDAŞ yetkililerin bölgeye gelip arsalara elektrik direği diktiğini ifade eden bölge sakinleri, itiraz dilekçesi yazmalarına rağmen yetkililerin konuyu görmezden geldiğini iddia ediyor.

 

Mağdur ediliyoruz 

Kendilerinden izin almadan çalışmalardan dolayı mağdur olduklarını söyleyen Etkin Sokak sakinleri, “TEDAŞ çalışanları, arsa sahiplerinin izni olmaksızın arsa sınırları içine elektrik direği dikiyor. Dikilen direklerden dolayı arsaların giriş ve çıkışları kapanacak şekilde mağdur ediliyoruz. Konuyla ilgili dilekçe yazıyoruz ama kimse bizimle ilgilenmiyor. Hem maddi hem de manevi olarak zarara sokulmak isteniyoruz. Yetkililerden konuyla ilgilenilmesini talep ediyoruz” diyor.

690 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahlı zanlı YAKALANDI

Başiskele de silahla yaralama iddiası üzerine bir kişi gözaltına alındı.

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Bundan sonraki hedef Menbiç OLMALI

Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Dönem Sözcüsü Eren Elmalı, TSK’nın başlattığı Zeytin Dlaı operasyonuyla ilgili, “Türkiye’nin bundan sonraki hedefi Menbiç olmalıdır” diye konuştu.

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

PAMUKKALE TURİZM’den anlamlı etkinlik

Pamukkale Turizm anaokulu ve ilköğretim öğrencilerine “emniyet kemeri” nin önemini anlattı

Gençler KARTEPEDE

Gençler KARTEPEDE

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Gençlik Kolları Kartepede.

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İŞKUR'a kayıtlı 56 bin kişi İŞSİZ

İl İstihdam Toplantısında açıklamalarda bulunan İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, 2017 yılında 29 bin 312 kişinin işe yerleştirildiğini söyledi. Yılmaz, kuruma kayıtlı 56 binden fazla kişinin ise işsiz olduğunu ifade etti

Farkındalık Festivali ile DEĞİŞİM ZAMANI

Farkındalık Festivali ile DEĞİŞİM ZAMANI

Dünya Değişim Akademisi, düzenleyeceği Farkındalık Festivali ve “Şimdi Değişim Zamanı” konsepti ile tüm Kocaeli Halkına yaptığı organizasyon için davette bulundu.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI