24 Eylül 2017 Pazar 18:50
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 25°

TUVALETTE SERVET BULDU

Tuvalette SERVET BULDU
  • 0
  • 23810

İzmit’te, bir tuvalette unutulan ve içinde yüklü miktarda döviz ile nakit para olan çantayı bulan şahıs, çanta sahibini arayıp, bularak ulaştırdı

Örnek davranış İzmit Başiskele mevkiinde ki bir AVM’nin tuvaletinde yaşandı.  Körfez Belediyesi Satın Alma Müdürlüğü’nden emekli olan Tuncay Tuç, AVM’nin tuvaletinde kapıyı asılı olarak bırakılan el çantasını buldu. Çantanın içine baktığında yüklü miktarda döviz ve Türk lirası olduğunu gördü.

 

Kimliklerden ve resmi evraklardan çantanın sahibini bularak ulaşan Tuncay Tuç, içinde 6 bin 500 Euro, 25 bin lira, kimlik, pasaport ve resmi evraklar olan el çantasını Ramazan Çubuk adlı vatandaşa teslim etti.

 

Büyük bir dürüstlük örneği gösteren Tuncay Tuç, çantanın sahibine ulaşmasından mutluluk duyduğunu söylerken, kaybettiği parasına bir daha kavuşamayacağını düşünen ve gurbetçi işçi olan Ramazan Çubuk, Tuncay Tuç’a çok teşekkür ve dua ettiğini söyledi.

23810 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Ayyıldız ailelerinin mutlu günü

İzmit'in tanınan ailelerinden Öztürk ve Ayyıldız aileleri iki gencin nikah törenleri için dün (22.09.2017) bir araya geldiler.

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

Böyle hırsızlığa PES DOĞRUSU!

İlimizin tanınan ve sevilen simalarından Bülent Özdil’in sahibi olduğu Özmar Market’te yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti.

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

Posoflular’da Başkan MUAMMER EREN

İlimizin önemli derneklerinden olan ve faaliyetlerini Körfez ilçede sürdüren Körfez Posoflular derneği 9. Olağan genel kurulunu yaptı

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Yeni Teknik Direktör BELLİ OLDU

Kocaelispor Ümit Metin Yıldız’dan boşalan teknik direktörlüğü Fatih Kavlak’ı getirdi

Seçimler NİSAN’DA

Seçimler NİSAN’DA

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı tüm oda ve borsalarda seçimlerin ertelenmesiyle birlikte ilimizde de yapılacak olan oda seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertelendi.

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

Son ÖZSAR’da KAPANDI..!

17/25 Aralık operasyonlarından sonra yapılan sonra zor duruma düşen  daha sonra da FETÖ/PDY suçlamasıyla gözaltına alınan ve serbest bırakıldıktan sonra yurt dışına kaçan Mehmet Sarı’nın sahibi olduğu Özsar Restaurantlarının sonuncusu da kapandı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI