24 Şubat 2018 Cumartesi 18:55
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ YAPILACAK

Bigman Çakman
  • 0
  • 721

Dünya Değişim Akademisi’nin Kocaeli’de organize ettiği Farkındalık Festivali 27 Ocak Cumartesi günü başladı.

 

İki gün boyunca yapılacak çeşitli farkındalık çalışmalarına 400 kişinin katılacağı organizasyonun 28 Ocak Pazar akşamı sona ereceği belirtildi. Festivale tüm Türkiye’den ve yurt dışından gelenlerin yanısıra Kocaeli’den de çok kişi katılıyor.

Dünya Değişim Akademisi’nin “Değişim Zamanı” konsepti ile organize ettiği Festival, kendini değiştirmek ve geliştirmek arayışında olanlara, dünyada uygulanan en kadim, güçlü ve özel çalışmaları sunuyor. Temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma, konsantrasyon, derin gevşeme çalışmaları yapılacak olup  Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İlişki Sanatı gibi pek çok programa yönelik uygulamalar pratik ve teorik sunumlarda aktarılacak.   

Değişim Uzmanları önemli bir ipucu da sunuyor: “...Gerçek değişim bireysel değişimdir. O yüzden gerçek değişimin temelinde şu prensip var: Kendini değiştir, dünyan değişsin; dünyanı değiştir, dünya değişsin. İşte size bir değişim formülü...” - Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir kitabından.

Değişim arayışında iseniz 2 günde dünyanızı değiştirmeye başlayabilirsiniz diyerek herkesi davet ettikleri organizasyon hafta sonu için kaçırılmayacak bir etkinlik. Farkındalık gücünü artıran, daha pozitif, daha aktif, canlı, başarılı, sevgi dolu olmayı sağlayan etkili ve kadim teknikler sunuluyor. Dünya Değişim Akademisi’nin aynı zamanda Türkiye genelinde de pek çok merkezi açılmakta. Her ay düzenlenen uluslararası etkinliklerine katılmak da mümkün.

Dünya Değişim Akademisi uzmanları: “Dünyanın her yerinde değişimi arzulayan insanlar için müthiş fırsatlar yaratılmakta. Herkes değişim ister, hayatında birşeyleri değiştirmek ister ama bunun yolunu bulamaz, bunu gerçekleştiremez. İşte Dünya Değişim Akademisi insanlara değişim araçları sunan uluslararası bir kuruluştur. Dünyanın dört tarafında şu an eğitimlere başlanmıştır . Değişim Uzmanları ve Değişim eğitmenleri hazırlıyoruz. Onlar insanlara değişim araçlarını kullanmayı ve hayatlarını nasıl değiştireceklerini öğretecek. Şimdi de bu festivaldeyiz.” dediler.

Organizasyon Kocaeli Başiskele – Wellborn Hotel’de gerçekleşmekte.

721 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI