25 Şubat 2018 Pazar 06:45
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ

UMUTTEPE YOLUNDAKİ KASİSLER BIKTIRDI

Bigman Çakman
  • 4
  • 4812

Umuttepe yolunda aşırı hız yapılmasını engellemek amacıyla kasisler yapıldı. Ancak, çok sık aralarla yapılan ve hem iniş, hem de çıkışı kapsayan kasisler şoförler için eziyet oldu.

Bu yolu sürekli kullanmak zorunda olan üniversite öğrenciler, hastaneye giden hastalar ve yakınları, öğretim görevlileri özellikle çıkışlarda zor anlar yaşadıklarını söylüyorlar.

 

İnişte koyulan kasislerin anlamlı olduğunu ama çıkış şeridindekilerin sık aralıkla olması nedeniyle de araçları zorladığı ve yolculuğun işkenceye dönüşmesine neden olduğu belirtiliyor. Araç sürücüleri, kasislerin en azından çıkışta tek taraflı yapılmasını ya da mesafelerin arttırılmasını istiyorlar.

4812 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI