24 Şubat 2018 Cumartesi 12:59
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

ÜŞÜYEN KÖPEĞE SICAK DAVRANIŞ

Bigman Çakman
  • 1
  • 1233

İzmit'te soğuk hava, sokak hayvanlarını da olumsuz etkiledi. Bir mağazanın kapısının girişindeki paspasın üstüne yatan köpeğin üşüdüğünü gören çalışanlar, üzerine branda örterek hayvanın soğuktan etkilenmesini engellerken, 'Dikkat köpek var. Lütfen rahatsız etmeyelim' yazısı bırakarak, hayvanın kaldırılmasına da engel oldu.

İzmit'te dün akşam soğuk hava etkili olurken, sokakta yaşayan hayvanlar soğuktan etkilendi. Üşüyen hayvanlar kendilerine sığınacak yer ararken, mağazaların kapılarındaki klimalar köpeklerin ısınmasını sağladı. Mağazaların kapılarının önüne yatan köpekler, klima sayesinde ısındı. Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan bir giyim mağazasının kapısının önündeki paspasın üzerine yatan köpeğin üşüdüğünü gören mağaza çalışanları, müşteri yoğunluğuna rağmen köpeğin üzerine ısınması için branda örterken, brandanın üstüne 'Dikkat köpek var. Lütfen rahatsız etmeyelim' yazısı bıraktı. Mağazaya gelenler merakla kapının önündeki brandaya bakarken, altındaki köpeği görünce takdirlerini dle getirdi. Alışverişe gelenler kapının önüne yatan köpeğin yanından içeri girdi.

 

Hürriyet Caddesi Kapanönü Sokak'ta ise bir esnaf ise iş yerinin önünde soğuktan üşüyen köpek için kartondan yuva yaptı. İçerisine çuval serilen kutunun içerisine yatan köpeğin karnını doyurması için mama bırakıldı.

 

 

 

1233 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI