23 Şubat 2018 Cuma 23:22
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

YAŞAR: ÜYELERE DAHA İYİ HİZMET VERECEĞİZ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1797

Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârları Odası’nın gerçekleştireceği olağan genel kurulda başkan adayı olduğunu açıklayan Metin Yaşar tüm oda üyelerinden destek istedi

Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârları Odası’nın 5. Olağan Genel Kurulu 13 Şubat Günü gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek olan genel kurul öncesi 2 ismin başkanlık için aday olacağı öğrenildi. Oda üyelerinin büyük bir bölümünün tepkisini çeken Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârları Odası’nın mevcut başkanı Kenan Çelik yeniden başkan olmak için aday olduğunu açıkladı. Kenan Çelik’in dışında ise Metin Yaşar’ın da Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârları Odası başkanlığı için aday.  

 

DAHA İYİ HİZMET İÇİN GÖREVE TALİBİZ

Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârları Odası’nın gerçekleştireceği olağan genel kurulda başkan adayı olduğunu açıklayan Metin Yaşar yaptığı açıklamada, “Odamızın 13 Şubat Günü gerçekleştireceği olağan genel kurulun şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Gerçekleştirilecek olan genel kurula tüm oda üyelerimizi davet ediyoruz. Oda üyelerinin gelip oy kullanmalarını istiyoruz. Gebze Berberler Kuaförler Esnaf ve Sanatkârları Odası’nda değişim için ve üyelerimize daha iyi hizmet vermek için bu göreve talibiz.” dedi.

1797 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI