24 Şubat 2018 Cumartesi 10:43
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

YENİ HASTANEDE SKANDAL..! YOĞUN BAKIMDA GÖBEK ATTILAR

Bigman Çakman
  • 13
  • 41304

Açılış tarihi sürekli ertelenen ve sonunda geçtiğimiz günlerde hizmete başlayan yeni Devlet Hastanesi’nde şok görüntüler ortaya çıktı

Yoğun bakım ünitesinde görev yapan iki hemşire, arkalarında yatan hastaları umursamayarak müzik açıp göbek attı

 

Artık, ‘buna da pes’ dedirten görüntüler Kocaeli Devlet Hastanesi’nde yaşandı. Geçtiğimiz günlerde yeni yerinde hizmete başlayan Kocaeli Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım bölümünde şok eden görüntüler ortaya çıktı. Ailelerin gözü kapalı hastalarını emanet ederek yatırıldığı yoğun bakım ünitesinde çalışan görevli hemşireler, arkalarında şifa bulmak için yatan onlarca kişiyi umursamayarak, müzik açıp dakikalarca güle oynaya göbek attı.

 

Dakikalarca göbek attılar

Edinilen bilgilere ve iddialara göre; şok edici görüntüler, yapımı yeni tamamlanan Kocaeli Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinden. Ailelerin gözünün arka kalmadan yakınlarını emanet ettiği hastanede yaşanan görüntüler şok etkisi yarattı. Çeşitli hastalıklardan dolayı tedavi gören onca hastaya rağmen yoğun bakımda müzik açarak dakikalarca göbek atan hemşireler arasından videoyu çekenin, intikam almak adına böyle bir yola başvurduğu da ortaya atılan başka iddialar arasında.

 

Sosyal medyadan paylaştı

Çalıştığı yoğun bakım ünitesinden başka bir bölüme kaydırılan hemşirenin, çektiği videoyu bu yüzden sosyal medya hesabında paylaştığı öne sürülüyor. Kişisel sosyal medya hesabından şok eden görüntüleri paylaşan görevli hemşirenin, bir süre sonra ise paylaşımını neden kaldırdığı merak edilen gelişmeler arasında.

 

41304 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 13 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI