20 Şubat 2018 Salı 12:12
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

YEŞİLDAL KİMİ BAŞHEKİM YAPMAK İSTİYOR?

Bigman Çakman
  • 7
  • 5401

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yeşildal hakkında gazetemize oldukça ilginç iddialarda bulunan bir ihbar geldi

Gazetemize yapılan ihbara göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yeşildal, yeni yapılan Kocaeli Devlet Hastanesi’nin başhekimliğine kendi adamı olan başhekim yardımcısı Ömer Dağ’ı getirmek istiyor. Bir başka iddiaya göreyse Son zamanlarda basında ve kamuoyunda çıkan karalama haberlerinin arkasında da bu isimler yer alıyor.

 

İşte o ihbar metni;

Ali Yeşildal'ın başkehim yapmak istediği isim kim?

Son zamanlarda yeni yapılan devlet hastanesiyle ve uzun bir süredir devlet hastanesi başhekimi olarak görev yapan Adem Çakırla ilgili olarak kamuoyunda ve gazetelerde sürekli bilinçli bir karalama kampanyası yürütülüyor. Ben eminimki bu karalama kampanyası tek elden basına ve kamuoyuna servis ediliyor. Bu durumdan rahatsızlık duyduğum içinde hem sizi aydınlatmak hem de dönen dolaplardan kamuoyunu bilgilendirmek için bu yazıyı yazma gereği duyuyorum. Öncelikle sorulması gereken soru şu; son zamanlarda sürekli yeni hastane ve başhekimi hakkında neden sürekli karalayıcı haberler yapılıyor ve bu haberleri kim servis ediyor? Ben size bu sorunun cevabını açıklayayım...

 

Kocaeli büyükşehir belediyesinde uzun bir süredir görev yapan Ali Yeşildal isimli şahıs kocaelideki bir çok kurumda olduğu gibi bu kurumdada kendi ekibini kurmak istiyor. Uzun bir süre önce kocaeli devlet hastanesinde görev yapan başhekim yardımcısı ömer dağ isimli şahsa ali yeşildal tarafından bir takım sözler verildi. Ali yeşildal ömer dağ isimli kişiyi başhekim yapacağını söyledi.

5401 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

DİĞER HABERLER

Parti Meclisine bir aday DAHA

Parti Meclisine bir aday DAHA

CHP Kocaeli Gençlik Kollarında geçmiş dönemlerde il yöneticiliği yapmış, yıllarca gençlik örgütlerinde mücadele vermiş daha sonra ana kademe yönetimine girmiş olan Ertan Çağlın, parti meclisi için kolları sıvadı

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası’na YARI OLİMPİK HAVUZ

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçim beyannamesinde yer alan kapalı yüzme havuzuyla ilgili olarak bir açıklama yaparak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yarı olimpik yüzme havuzunun temelinin önümüzdeki aylarda atılacağının müjdesini verdi.

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Çocuklar tatil boyunca Özdilek'te

Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezi, en sevilen çizgi film kahramanlarını çocuklarla buluşturmaya devam ediyor

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ  

Bir şeyin yok dediler YOLDA ÖLDÜ   

Ford Otosan Fabrikası’nda çalışan 35 yaşındaki Hüseyin Karagöl karın ağrısı için gittiği hastaneden ‘ Bir şeyin yok’ denilerek ağrı kesici verilip evine gönderilirken yolda vefat etti.

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

Kartepeli firma iflas bayrağı çekti

İlimizin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Bafor İnşaat, iflas bayrağı çekti

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Çatı yangını mahalleyi sokağa DÖKTÜ

Körfez Yarımca Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi hazel sokakta yer alan 4 katlı binanın çatısında çıkan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI