16 Aralık 2017 Cumartesi 17:35
  • 3.8718 TL
  • 4.5662 TL
KOCAELİ 16°

GÜNGÖR ARSLAN ÇİRKİN SALDIRIYI DEĞERLENDİRECEK

Güngör Arslan çirkin saldırıyı değerlendirecek
  • 0
  • 3587

Dün akşam saatlerinde Hereke’de bulunan bir restoranda çirkin bir saldırıya uğrayan Güngör Arslan canlı yayında saldırıya dair değerlendirmede bulunacak.

Yapmış olduğu haberler nedeniyle daha önce bir kez silahlı saldırıya ve defalarca fiili saldırıya uğrayan Güngör Arslan dün akşam oturduğu bir restoranda bir kez daha saldırıya uğradı. Hereke’de bulunan bir restoranda iki kişinin saldırısına uğrayan Güngör Arslan bugün saat 13:00’te canlı yayında kendisine yapılan bu çirkin saldırıyı değerlendirecek.

3587 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Kolin inşaat'ta yangın

Kolin inşaat'ta yangın

Körfez Tütünçiftlik Çamlıtepe Mahallesi'nde yer alan ark ve Bahçeler Müdürlüğü bitişiğindeki eski şantiye alanında Kolin İnşaat'a ait yanıcı kauçuk ve asfalt malzemelerini bulunduğu alanda yangın çıktı

17 bin liralık ALTIN ÇALDILAR

17 bin liralık ALTIN ÇALDILAR

Gölcük’te  bir eve girip 17 bin TL değerinde ziynet eşyası çalan iki hırsız, yakalandı

Milli Piyango biletleri ÇALINDI

Milli Piyango biletleri ÇALINDI

Körfez Tütünçiftlik Cahit Zarifoğlu Caddesi’nde, pasaj girişinde seyyar bilet bayiinin para bozdurmak için bir dükkâna girmesini fırsat bilen şahıs, bir deste bileti alarak kaçtı. Dükkandan çıktıktan sonra biletlerin çalındığını anlayan Milli Piyango Bayii Fevzi Çelik durumu polise bildirdi.

Yunuslar göz açtırmıyor

Yunuslar göz açtırmıyor

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Yunus Timleri, toplum güvenliği için huzur  uygulamalarına gece gündüz devam ediyor.

Genç Baba Vefat Etti

Genç Baba Vefat Etti

Gölcük’te, bir fabrikada çalışan 32 yaşındaki genç adam, arkadaşlarıyla sohbet ettiği sırada geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetti.

Kına gecesinde ZEHİRLENDİLER

Kına gecesinde ZEHİRLENDİLER

Derince'de bir çiftin kına gecesinde rahatsızlanan aralarında gelin ve kayınvalidesinin de olduğu 18 kişi hastanelerde tedavi altına alındı

ANKET

KÖŞE YAZARLARI