24 Şubat 2018 Cumartesi 18:55
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

AİLE KONAK’A İKİNCİ DAHİLİYE HEKİMİ BAŞLADI

Bigman Çakman
  • 0
  • 2147

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna ikinci dahiliye hekimi Uz. Dr. Ersin EFETÜRK’ü dahil ederek kadrosunu genişletmeye devam ediyor

Gölcük’te 4 yıldır hizmet veren Aile Konak Hastanesi, yatırımları ve hekim kadrosuyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Dahiliye branşında yoğunlaşan hastalarına kaliteli hizmet sunmak üzere ikinci dahiliye hekimi Uz. Dr. Ersİn EFETÜRK ile el sıkışan hastane yönetimi daha birçok yeni branş ve yeni hekimlerle büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğini açıkladı. Dahiliye uzmanı Dr. Ersin EFETÜRK bugün itibariyle Aile Konak’ta hasta kabulüne başladı.

 

Dahiliye uzmanı Dr. Ersin EFETÜRK kimdir?

1985 Balıkesir doğumlu olan EFETÜRK, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 2010 yılında  mezun oldu. 2016 yılında İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde iç hastalıkları branşında uzmanlığını tamamladı. Sırasıyla 2010 yılında Balıkesir Susurluk Göbel Sağlık Ocağı’nda hekimlik, Balıkesir Susurluk İlçe Toplum Sağlığı’nda yönetici hekimlik, Balıkesir Susurluk Devlet Hastanesi’nde acil servis hekimliği, Dr. Lütfü Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hekimlik, ve son olarak da 2017 yılında Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak görevler aldı.

2147 defa okundu.

DİĞER HABERLER

ACİL KAN ARANIYOR..!

ACİL KAN ARANIYOR..!

Kocaeli Özel Akademi Hastanesi’nde yatmakta olan hasta için AB Negatif kana ihtiyaç var.

Kan ARANIYOR

Kan ARANIYOR

A rh+ kan grubu aranıyor 

KOÜ yine çocuklarımızı KORUYOR

KOÜ yine çocuklarımızı KORUYOR

Çocukların bedensel, zihinsel, ruhsal ve sosyal sağlığını korumak üzere araştırma ve eğitim yapan bilim dalı Sosyal Pediatri, koruyucu sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi ve geliştirici sağlık hizmetlerinin önceliğinin vurgulandığı günümüzde, çocukların sağlıklı bir ortamda büyümesi için önemli bir yer tutuyor.

Gripten kurtulmanın BASİT YÖNTEMLERİ

Gripten kurtulmanın BASİT YÖNTEMLERİ

Mevsim fark etmeksizin yakalandığımız grip gerek iş gerekse sosyal hayatımızı alt üst ediyor. Verimsiz çalışma performansı ve keyifsiz yaşamın nedenlerinden biri olan gripten korunma ve hızlıca kurtulmanın yollarını Özel Akademi Hastanesi’nden aldığımız bilgilerle sizler için derledik

Birsen Öztürk’e arkadaşlarından VEDA YEMEĞİ

Birsen Öztürk’e arkadaşlarından VEDA YEMEĞİ

Körfez Devlet Hastanesi'nde  uzun yıllardır ebelik görevini yapan Ebe Birsen ÖZTÜRK’e Körfez Devlet Hastanesi ve daha önce beraber çalışmış olduğu Sağlık Ocakları ve hastanelerden arkadaşları bir araya gelerek Körfez Öğretmenevi’nde veda gecesi düzenledi.

Başhekime anlamlı ZİYARET

Başhekime anlamlı ZİYARET

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş’i eski mesai arkadaşları ziyaret etti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI