24 Şubat 2018 Cumartesi 18:55
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

BAŞHEKİME ANLAMLI ZİYARET

Bigman Çakman
  • 0
  • 797

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş’i eski mesai arkadaşları ziyaret etti.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’i bir önceki görev yeri olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde birlikte görev yaptığı özel kalem sekreteri Ahmet Kurt, babası Recep Kurt, kardeşi Abdullah Kurt ve Grup ANKA’dan Mehmet Ali Er hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Eski özel kalem sekreterini makamında ağırlayan Başhekim Güneş duyduğu mutluluğu dile getirdi. Karşılıklı samimi bir ortamda geçen görüşme sonrası Doç. Dr. Mustafa Güneş, gerçekleştirmiş oldukları nazik ziyaretlerinden ötürü misafirlerine teşekkürlerini iletti.

797 defa okundu.

DİĞER HABERLER

ACİL KAN ARANIYOR..!

ACİL KAN ARANIYOR..!

Kocaeli Özel Akademi Hastanesi’nde yatmakta olan hasta için AB Negatif kana ihtiyaç var.

Aile Konak’a İkinci Dahiliye Hekimi BAŞLADI

Aile Konak’a İkinci Dahiliye Hekimi BAŞLADI

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna ikinci dahiliye hekimi Uz. Dr. Ersin EFETÜRK’ü dahil ederek kadrosunu genişletmeye devam ediyor

Kan ARANIYOR

Kan ARANIYOR

A rh+ kan grubu aranıyor 

KOÜ yine çocuklarımızı KORUYOR

KOÜ yine çocuklarımızı KORUYOR

Çocukların bedensel, zihinsel, ruhsal ve sosyal sağlığını korumak üzere araştırma ve eğitim yapan bilim dalı Sosyal Pediatri, koruyucu sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi ve geliştirici sağlık hizmetlerinin önceliğinin vurgulandığı günümüzde, çocukların sağlıklı bir ortamda büyümesi için önemli bir yer tutuyor.

Gripten kurtulmanın BASİT YÖNTEMLERİ

Gripten kurtulmanın BASİT YÖNTEMLERİ

Mevsim fark etmeksizin yakalandığımız grip gerek iş gerekse sosyal hayatımızı alt üst ediyor. Verimsiz çalışma performansı ve keyifsiz yaşamın nedenlerinden biri olan gripten korunma ve hızlıca kurtulmanın yollarını Özel Akademi Hastanesi’nden aldığımız bilgilerle sizler için derledik

Birsen Öztürk’e arkadaşlarından VEDA YEMEĞİ

Birsen Öztürk’e arkadaşlarından VEDA YEMEĞİ

Körfez Devlet Hastanesi'nde  uzun yıllardır ebelik görevini yapan Ebe Birsen ÖZTÜRK’e Körfez Devlet Hastanesi ve daha önce beraber çalışmış olduğu Sağlık Ocakları ve hastanelerden arkadaşları bir araya gelerek Körfez Öğretmenevi’nde veda gecesi düzenledi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI