24 Şubat 2018 Cumartesi 20:19
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

HEMŞİRELER EĞİTİM PROGRAMLARINI TAMAMLADI

Bigman Çakman
  • 0
  • 827

Gebze Fatih Devlet Hastanesi hemşireleri katıldıkları Sertifikalı Eğitim Programını başarıyla tamamladı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programına katılan hemşirelerimiz, eğitim programını başarıyla bitirerek sertifikalarını aldılar. Öte yandan eğitim programını birincilikle bitiren Ameliyathane Hemşiresi Yasemin Celep hastanemize ayrı bir gurur yaşattı.

Düzenlenen törenle sertifikalarını alan hemşirelerimizi, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Nalbant ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ferhat Yücel yalnız bırakmadı.

827 defa okundu.

DİĞER HABERLER

ACİL KAN ARANIYOR..!

ACİL KAN ARANIYOR..!

Kocaeli Özel Akademi Hastanesi’nde yatmakta olan hasta için AB Negatif kana ihtiyaç var.

Aile Konak’a İkinci Dahiliye Hekimi BAŞLADI

Aile Konak’a İkinci Dahiliye Hekimi BAŞLADI

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna ikinci dahiliye hekimi Uz. Dr. Ersin EFETÜRK’ü dahil ederek kadrosunu genişletmeye devam ediyor

Kan ARANIYOR

Kan ARANIYOR

A rh+ kan grubu aranıyor 

KOÜ yine çocuklarımızı KORUYOR

KOÜ yine çocuklarımızı KORUYOR

Çocukların bedensel, zihinsel, ruhsal ve sosyal sağlığını korumak üzere araştırma ve eğitim yapan bilim dalı Sosyal Pediatri, koruyucu sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi ve geliştirici sağlık hizmetlerinin önceliğinin vurgulandığı günümüzde, çocukların sağlıklı bir ortamda büyümesi için önemli bir yer tutuyor.

Gripten kurtulmanın BASİT YÖNTEMLERİ

Gripten kurtulmanın BASİT YÖNTEMLERİ

Mevsim fark etmeksizin yakalandığımız grip gerek iş gerekse sosyal hayatımızı alt üst ediyor. Verimsiz çalışma performansı ve keyifsiz yaşamın nedenlerinden biri olan gripten korunma ve hızlıca kurtulmanın yollarını Özel Akademi Hastanesi’nden aldığımız bilgilerle sizler için derledik

Birsen Öztürk’e arkadaşlarından VEDA YEMEĞİ

Birsen Öztürk’e arkadaşlarından VEDA YEMEĞİ

Körfez Devlet Hastanesi'nde  uzun yıllardır ebelik görevini yapan Ebe Birsen ÖZTÜRK’e Körfez Devlet Hastanesi ve daha önce beraber çalışmış olduğu Sağlık Ocakları ve hastanelerden arkadaşları bir araya gelerek Körfez Öğretmenevi’nde veda gecesi düzenledi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI