20 Şubat 2018 Salı 12:35
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

‘BENDEN DAHA DAYI ADAM DA YOKTUR’  

Bigman Çakman
  • 0
  • 989

CHP Kocaeli İl Yöneticisi İsmail Sancak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Mesele birilerine dayılık yapmaksa o zaman benden daha dayı adam da yoktur.” dedi.

CHP Kocaeli İl Yöneticisi İsmail Sancak’ın sosyal medya hesabında yazdığı yazı partililer arasında tartışma konusu oldu. CHP’li Sancak sosyal medya hesabından, “Bugüne kadar partimizle ilgili sosyal medyada ve basında hiçbir tartışma ve olumsuz eleştiri içinde olmadım ancak, bugün bir şeyler söylemek istiyorum. Herkes aklını başına alsın ve kendine gelsin. Herkes şunu bilsin ki bu partide benden daha efendi benden daha saygılı kimse yoktur, ancak herkes şunu da bilsin ki mesele birilerine dayılık yapmaksa o zaman benden daha dayı adam da yoktur.” diye yazdı. CHP il yöneticisi İsmail Sancak’ın bu yazısıyla kime ne demek istediği partililer tarafından merak konusu oldu.

989 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI