23 Şubat 2018 Cuma 23:26
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

‘DİLOVASI’NDA ESNAF KAN AĞLIYOR’

Bigman Çakman
  • 0
  • 1526

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, “Başta Dilovası olmak üzere tüm Türkiye’de esnaf kan ağlıyor.” dedi.

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel ve ilçe yöneticileri her hafta sonu Dilovası’nda bulunan esnafları ziyaret etmeye devam ediyor. Esnaf ziyaretleri ile ilgili olarak açıklama yapan Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel, “Saadet Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı olarak her hafta sonu Dilovası’nda bulunan esnafları ziyaret ederek esnafın sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Ziyaret ettiğimiz esnafların çoğu işlerinin iyi olmadığını ve sıkıntı yaşadıklarını belirtiyor.

 

ESNAF BELEDİYEDEN ŞİKÂYETÇİ

Ekonominin kötüye gittiği göstergesi esnafların iş yapamaması veya çoğun esnafın borçlu olmasından anlıyoruz. Dilovası’nda esnafların diğer bir sıkıntısı ise Dilovası Belediyesi’nin yeteri kadar hizmet yapmamasıyla alakalı olduğunu gördük. Esnafların belediyeden beklenti ve taleplerinin neler olduğunu tespit ettik. Esnafımızın yaşadığı sorunların ne olduğunu yerinde gördük. Tüm bu sorunlarla ilgili ve çözümlerin ne olması gerektiği konusunda yakında detaylı olarak kamuoyuna gerekli açıklamada bulunacağız.” dedi.

1526 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI