20 Şubat 2018 Salı 12:20
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

‘FATİH’İN RUHU RAHAT ETTİ’

Bigman Çakman
  • 0
  • 2199

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

Gebze Ticaret Odası Ocak Ayı Olağan Meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantıda oda faaliyetleri ile ilgili olarak bir konuşma yapan konuşan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, “Hünkâr Çayırı’nın durumunu geçtiğimiz ay burada izah ettik. Biz Üniversite’ye değil, yer seçimine karşıydık. Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir. Bütün dünya tarihi Fatih’e sahip çıkıyorsa, bizlerde sahip çıkmalıyız. Bu bilgileri biz Cumhurbaşkanımıza geçtiğimiz ay götürdük, o hafta Fatih ile yatıp, Fatih ile kalktık.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Tahsisisin durdurulması için bizlerden desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Başbakan Yardımcımız Fikri Işık’a, tüm siyasilere, STK’lara, Derneklerimize, Vakıflarımıza, Ulusal ve Yerel Basına teşekkür ediyorum. El birliği yaparsak daha çok işler başarırız.” dedi. Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı operasyonuna değinen Çiler, “Türkiye Afrin’de Zeytin dalı başlattı. Türkiye terör örgütlerine müsaade etmeyeceğini gösterdi. Milletimiz kahraman askerlerimizi dualarla görev yerlerine gönderdi.

 

MEHMETÇİK’E AFRİN DESTEĞİ

Evlatlarımız sınır güvenliğini tehdit eden faktörleri bertaraf edecektir. Dualarımız onlarla beraber. Türk ordusu mazlumun yanında olmaya devam edecektir. Devletimizde bu konuda çok önemli bir Uluslararası bürokrasi yürüttü ve haklılığını gösterdi. Ne mutlu bize ki tarihi kendi yazan, kendini vatana feda eden şehitlerimiz var. Bu nedenle Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.  Bu operasyon başarıyla tamamlanacak inancımız tam, 2018’de Türkiye ekonomisi de büyümeye devam edecektir.” dedi.

 

KÜLLİYEDE DESTEK GÖRDÜ

Geçtiğimiz günlerde en Başarılı Ticaret Odası seçildiklerini hatırlatan Çiler, yine geçtiğimiz ayda gerçekleştirdikleri “Kadına sesim olur musun?” projesinin Cumhurbaşkanlığı tarafından çok beğenildiğini ve Türkiye genelinde yaygınlaşacağını ifade ederek, “Projemiz Külliye’de destek gördü. TOBB bu konuda yazı hazırlayarak GTO’nun projesinin bütün odalar tarafından uygulanması için yazıyla talimat gönderdi. Türkiye çapında yapılması istendi. Bizler bulunduğumuz kente değer katmak için varız. Bu zamana kadar hep ‘biz’ dedik. Gebze, Kocaeli’nin kalbidir.” diye konuştu.

2199 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

Ardahan’lılar Sarıbay’ı ZİYARET ETTİ

Ardahan’lılar Sarıbay’ı ZİYARET ETTİ

Kocaeli Ardahan İli Derneği Başkanı Seyfidar Çoban ve yönetim kurulu üyeleri Tülin Keçeci Güngör, Kutlay Dursunoğlu ve Tanay Çakıcı, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret etti.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI