24 Şubat 2018 Cumartesi 18:51
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

‘İKTİDARIN BASKISI VAR’

Bigman Çakman
  • 0
  • 660

İYİ Parti Gebze Kurucu İlçe Başkanı Nusret Acur düzenlediği basın toplantısında, “İktidarın partimiz ve partililerimiz üzerinde bir baskısı var.” dedi.

İYİ Parti Gebze Kurucu İlçe Başkanı Nusret Acur bugün bir basın toplantısı düzenledi. İlçe binasında düzenlenen basın toplantısına ilçe başkanı Nusret Acur’un yanı sıra İYİ Parti Kocaeli İl Yöneticisi Ahmet Yeşil ve ilçe başkan yardımları ile ilçe yöneticileri hazır bulundu. Nusret Acur yaptığı açıklamada, “66 kişilik bir yönetici kadromuz var. Bugünkü toplantımızın sebebi ilçe binamızı tanıtmak ve sizlerle bir araya gelmek istedik. 3 Şubat günü İYİ Parti Kocaeli il binamızın açılışı olacak.

 

BİN KİŞİ İLE KATILACAĞIZ

İl binamızın açılışa genel başkanımız Meral Akşener katılım sağlayacak. 3 Şubat cumartesi saat 10.00’da Sosyete Pazarı’nın oradan bin kişi ile katılım il binasını açılışına katılım sağlamayı hedefliyoruz. İYİ Parti’nin genel merkezinin açıldığı gibi tamamen imece usulü ile ilçe binamızı açtık. Daha önce tuttuğumuz yerle ilgili sıkıntı yaşadık. Siyasi partiler kanunundaki bazı boşluklardan dolayı İYİ Parti genel merkezi aldığı kararla bu hafta sonu ile önümüzdeki hafta tüm ilçe kongrelerini tamamlayacak.

 

İKTİDARIN BASKISI VAR

İYİ Parti Gebze ilçe kongremizi 10 Şubat’ta Zümrüt Düğün Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Burası sizlerin evi gibi kullanabilirsiniz. Üye kaydı yapmaya başladık. Gebze olarak 395 üyemiz Yargıtaya işlendi. Genel olarak 410 bin üyemiz var. Hedefimiz eylül ayına kadar 5 bin üye Türkiye genelinde ise 5 milyon üye hedefleniyor.” diyen Acur daha önce tutmak istedikleri ilçe binası yeri ile ilgili olarak ise, “İlçe binası için tuttuğumuz yerin sahibinin söylediği kesinlikle size yeri verirsem başım belaya girecek dedi. Bu korku Türkiye genelinde var. İktidarın gerek partimiz üzerinde gerekse partililerimize yönelik baskıları var.” dedi.

 

AKŞENER KATILIM SAĞLAYACAK

İYİ Parti Gebze Kurucu İlçe Başkanı Nusret Acur’un ardından İYİ Parti Kocaeli İl Yöneticisi Ahmet Yeşil de bir konuşma yaparak, “İYİ Parti Kocaeli il binamızın açılışını 3 Şubat cumartesi günü yapacağız. İl binamızın açılışına genel başkanımız Meral Akşener katılım gösterecek. Genel başkanımız saat 12.30’da Kuruçeşme gişelerinden ilimize giriş yapacak. Ardından esnaf ziyareti ve il binamızın açılışını yapacak. Daha sonra kendi köyü olan Gündoğan Köyü’ne gidecek. Son olarak ise Körfez ilçe binamızın açılışını yaparak ilimizden ayrılacak.” diye konuştu.

660 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI