18 Şubat 2018 Pazar 05:59
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

‘KİRAZPINAR’DA DEVASAL SORUNLAR VAR’

Bigman Çakman
  • 0
  • 909

Gebze Kirazpınar Mahallesi Muhtarı Osman Bozkurt’u ziyaret eden MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “Kirazpınar Mahallesi’nin devasal sorunları olduğunu gördük.” dedi.

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MHP Kirazpınar Mahalle Başkanı Hüseyin Akkaya ve ilçe yöneticileri ile birlikte dün Gebze Kirazpınar Mahallesi Muhtarı Osman Bozkurt’u Makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “Mahalle başkanımız ve ilçe yöneticilerimizle birlikte Gebze Kirazpınar Mahallesi muhtarımızı ziyaret ettik. Kirazpınar Mahallesi’nin devasal sorunları olduğunu gördük.

 

MUHTARLIK BİNASI YOK

Yeni yerleşim yeri olan Kirazpınar Mahallesi’de eğitimle, SEDAŞ’la, imarla ve ulaşımla ilgili sorunların olduğunu tespit ettik. Muhtarımız zaman zaman bunları dile getirdiğini ancak çok fazla sesini duyuramadığını ifade etti. Bu sorunlarla ilgili olarak kimsenin ilgilenmediğini söyledi. Hafriyat kamyonlarını üssü haline geldiğini ve kimin ne yaptığının belli olmadığı bir durumun yaşandığını belirtti. 30 bin nüfusun yaşadığı bir mahallede bir muhtarlık binasının olmadığını ve bir baraka kaldığını gördük.

 

SORUNLARI DİLE GETİRECEĞİZ

Bu mahallede bulunan taş ocaklarının işletme sürelerinin bitmesine rağmen halen daha taş kırma yapıldığını gördük. Birçok sorunu yerinde gördük. Bu sorunları hem mecliste hem de yerel de dile getireceğiz. Bundan sonra sık sık mahallelerimizi ziyaret ederek mahallelerimizde bu tür sorunları dile getirerek çözüme kavuşturacağız.” dedi.

909 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI