24 Şubat 2018 Cumartesi 19:04
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

‘TÜM İNSANLIĞIN SAADETİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’  

Bigman Çakman
  • 0
  • 684

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkan Aktaş, “Gayemiz, tüm insanlığın saadeti için bütün gücümüzle çalışmaktır.” dedi.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkan Aktaş ve yönetimi, Özgürlük mahallesi teşkilatında ilçe gençlik kolları yönetimi olarak düzenledikleri kahvaltı programında bir araya geldi. Kahvaltı programına Anadolu Gençlik Derneği İlçe Başkanı Fahrettin Taşkaya ve Saadet Partisi Çayırova ilçe yönetim kurulu üyesi Yılmaz Gök de katıldı. Saadet Partisi Çayırova ilçe gençlik kolları başkanı Erkan Aktaş, ilçe gençlik kolları yönetimi ve 9 mahallede bulunan gençlik kolları yapılanmalarıyla çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, “Amacımız ilçemizde bütün gençliği bu faydalı çalışmalara dâhil etmektir.

 

TAŞIDIĞIMIZ SORUMLULUĞUN FARKINDAYIZ

Gençlik kolları olarak bütün sandıklarda müşahitlerimizi hazırladık. Üye çalışmalarımızda çok yüksek bir sayıya ulaştık elhamdülillah. Bunun yanında sosyal çalışmalarımız ve teşkilat içi eğitim seminerlerimiz devam etmektedir. Saadet Partisi gençliği olarak taşıdığımız sorumluluğun farkındayız ve bize verilecek her türlü görevi başarıyla yerine getirmek için hazırız. Gayemiz, tüm insanlığın saadeti için bütün gücümüzle çalışmaktır. İnsanlığın saadeti için çalışmak inancımız gereğidir. Dünyaya yön veren ve tarihe şan veren hareketlerin itici gücü tarih boyunca gençler olmuştur. Bu minvalde tüm genç kardeşlerimizi de bu çalışmalara katılmak için aramıza davet diyorum.” dedi.

 

ÇÖZÜM SAADET PARTİSİ

Kahvaltı programına katılan AGD Çayırova ilçe başkanı Fahrettin Taşkaya da bir konuşma yaparak, “Bütün insanlığın saadeti için, tüm gücünüzle çalışın. Çay sohbetlerinde ve edebiyat kürsülerinde kahramanlık satmak kolaydır fakat asıl marifet, dünyanın her gün biraz daha kötüye gittiği bu zamanda hem kendini koruyup hem de değerlerine bağlı kalarak, insanlığa faydalı çalışmalar yapmak ve vatana, millete sadık bir genç birey olmaktır. Saadet Partisi gençliği olarak bu duyguları ve değerleri taşıdığınızı biliyorum. Bu bozuk düzeni, ihale finansörlüğünde gezilere, yemeklere, kamplara, tatillere gidenler değil azimle aşkla bu çalışmaları yapan siz Saadet gençliği düzelteceksiniz.” diye konuştu

684 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI