24 Kasım 2017 Cuma 05:03
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

AKP DERİNCE KARIŞTI

AKP Derince KARIŞTI
  • 26
  • 3501

AKP’de sular bir türlü durulmuyor, bu sefer de Derince teşkilatı ikiye bölünmüş durumda

AKP Derince teşkilatının, ilçe başkanından duyduğu rahatsızlık iyice ayyuka çıktı. Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in yönetime isim bulamadığı, bunun için ise gençlik kollarını devreye soktuğu her yerde konuşuluyor. AKP Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in talimatı ile partililere Gençlik Kolları adına kısa mesaj yoluyla partide görev alma formu yollandığı iddia ediliyor.

 

Yönetim partiye uğramıyor

AKP Derince İlçe Başkanı ile sürekli tartışmalar içinde olan ilçe yönetimi aylık düzenlenen toplantılara gelmediği bu yüzden sık sık toplantıların ertelendiği söylendi. Geçtiğimiz haftalarda yönetimi toplamak isten Başkan Şirin’in yeterliği çoğunluğu sağlayamadığı için toplantıları ertelemek zorunda olduğu öğrenildi.

 

İstifası isteniyor

AKP Derince mahalle teşkilatlarına danışmadan yönetime isim yazıp isim sildiği ve mahalle teşkilatlarının taleplerini üstlere iletmediği iddiaları ile gündeme gelen Şirin’in yine mahalle teşkilatları tarafından istifasının istendiği belirtildi.

 

Sorun yaşıyoruz

Gazetemizi arayan bir takipçimiz tarafından öne sürülen bu iddialar hakkında: “Mahalle teşkilatlarında sorunlar yaşamaya başladık. İlçe başkanı ve yönetimden ne zaman bir talebimiz olsa tersleniyoruz. Bu durum mahalle teşkilatlarında çatlaklara neden olmaya başladı. Bir an önce istifa etmesi gerekiyor. Derince’de Şirin yüzünden gençlik kollarıda ikiyi bölünmüş durumda İl başkanlığının veya disiplin kurulunun bu olaya müdahale etmesini bekliyor” şeklinde konutu.

3501 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 26 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP'den SUÇ DUYURUSU

CHP'den SUÇ DUYURUSU

TBMM katip üyesi, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Meclis'te düzenlediği toplantısında, Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' programında Boşnak halkı için çirkin sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki gösterdi

Meclisin gündemi POSCO

Meclisin gündemi POSCO

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) dün akşam gündem POSCO’ydu. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, bugün sabahın ilk ışıklarına kadar süren meclis oturumunda POSCO’yu konuştu

Bu iktidar öğretmenlerin DEĞERİNİ DÜŞÜRDÜ

Bu iktidar öğretmenlerin DEĞERİNİ DÜŞÜRDÜ

Öğretmenler Günü nedeniyle açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, “Bu iktidar öğretmenlerin değerini düşürdü. Artık öğretmenleri ne öğrenci ne de veli kimse önemsemiyor. Öğretmenlerimiz hak ettiği maaşı alamadığı gibi, hak ettiği itibarı da göremiyor ve Refahyol dönemini mumla arıyorlar” dedi

Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ

Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım teftişe çıkmış.

Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi

Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi

Devlet Bahçeliye olan yakınlığıyla bilinen MHP Kocaeli eski İl Başkanı Ruhi Çavdar, Ulaşımpark’a önemli bir teklifte bulundu.

İzmit sahipsiz bir kent

İzmit sahipsiz bir kent

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya 9 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek 14’üncü Olağan İlçe Kongresi’nin Divan Başkanlığı’nı CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer gerçekleştireceğini söyledi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI