22 Şubat 2018 Perşembe 13:44
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

AKP DERİNCE KARIŞTI

Bigman Çakman
  • 26
  • 4735

AKP’de sular bir türlü durulmuyor, bu sefer de Derince teşkilatı ikiye bölünmüş durumda

AKP Derince teşkilatının, ilçe başkanından duyduğu rahatsızlık iyice ayyuka çıktı. Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in yönetime isim bulamadığı, bunun için ise gençlik kollarını devreye soktuğu her yerde konuşuluyor. AKP Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in talimatı ile partililere Gençlik Kolları adına kısa mesaj yoluyla partide görev alma formu yollandığı iddia ediliyor.

 

Yönetim partiye uğramıyor

AKP Derince İlçe Başkanı ile sürekli tartışmalar içinde olan ilçe yönetimi aylık düzenlenen toplantılara gelmediği bu yüzden sık sık toplantıların ertelendiği söylendi. Geçtiğimiz haftalarda yönetimi toplamak isten Başkan Şirin’in yeterliği çoğunluğu sağlayamadığı için toplantıları ertelemek zorunda olduğu öğrenildi.

 

İstifası isteniyor

AKP Derince mahalle teşkilatlarına danışmadan yönetime isim yazıp isim sildiği ve mahalle teşkilatlarının taleplerini üstlere iletmediği iddiaları ile gündeme gelen Şirin’in yine mahalle teşkilatları tarafından istifasının istendiği belirtildi.

 

Sorun yaşıyoruz

Gazetemizi arayan bir takipçimiz tarafından öne sürülen bu iddialar hakkında: “Mahalle teşkilatlarında sorunlar yaşamaya başladık. İlçe başkanı ve yönetimden ne zaman bir talebimiz olsa tersleniyoruz. Bu durum mahalle teşkilatlarında çatlaklara neden olmaya başladı. Bir an önce istifa etmesi gerekiyor. Derince’de Şirin yüzünden gençlik kollarıda ikiyi bölünmüş durumda İl başkanlığının veya disiplin kurulunun bu olaya müdahale etmesini bekliyor” şeklinde konutu.

4735 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 26 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI