19 Mart 2018 Pazartesi 21:22
  • 3.9492 TL
  • 4.8495 TL
KOCAELİ 12°

AKP GENÇLERDE TEMAYÜL YAPILDI

Bigman Çakman
  • 0
  • 607

AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı için temayül yapıldı

AKP Gebze İlçe Genlik Kolları Başkan adayını belirlemek için dün akşam temayül yoklaması yapıldı. AKP ilçe binasında gerçekleşen temayüle AKP Genel Merkezi MKYK üyesi Bilal Topal, AKP Kocaeli İl Gençlik Kolların Başkanı Emre Kahraman, ilçe gençlik kolları başkanı Ertan Kara, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri mahalle başkanları katıldı.

 

Temayül yoklaması sonrası AKP Kocaeli İl Gençlik Kolların Başkanı Emre Kahraman bir konuşma yaparak, “Gebze gençlik kollarımızın yapacağı kongresinde başkan adayımızı belirlemek üzere temayülümüzü gerçekleştirdik. Yaşı dolan ilçe gençlik kolları başkanımız Ertan Kara kardeşime bugüne kadar verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi. AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkan adayı için 5 isim temayül yoklaması yapıldı.

607 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI