24 Şubat 2018 Cumartesi 19:00
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

AKP’Lİ YAMAN’DAN BAŞHEKİME ZİYARET

Bigman Çakman
  • 0
  • 856

 AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AKP Darıca İlçe Başkanı Sayın Muzaffer Bıyık Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeni atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette hastane yönetim ekibi de hazır bulundular. Ziyarette, hastane de yapılacak çalışmalar ve hastane işleyişi hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Başhekim Güneş, nazik ziyaretlerinden ötürü AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a teşekkürlerini iletti.

856 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI