20 Şubat 2018 Salı 12:16
  • 3.7655 TL
  • 4.6747 TL
KOCAELİ 10°

ARDAHAN’LILAR SARIBAY’I ZİYARET ETTİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1243

Kocaeli Ardahan İli Derneği Başkanı Seyfidar Çoban ve yönetim kurulu üyeleri Tülin Keçeci Güngör, Kutlay Dursunoğlu ve Tanay Çakıcı, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret etti.

CHP’YE YAKIŞAN BİR BİNA OLMUŞ

Kocaeli Ardahan İli Dernek Başkanı Seyfidar Çoban ve yönetim kurulu üyeleri CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum diyerek sözlerine başlayan Çoban, “Şahsınızda tüm yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarınızı da kutluyorum. Bu ekibin başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz “ dedi. Yeni il binasına da ilk defa geldiklerini belirten Çoban, “CHP’ye yakışır çok şık bir bina olmuş. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALARINIZI TAKİP EDİYORUZ

Ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ziyaretinizden mutlu oldum. Şeref verdiniz. Ardahan önemli bir kent. Kocaeli’ne de uzantısı çok fazla. Derneğinizin çalışmalarını takip ediyoruz. Başarılı çalışmalara imza atıyorsunuz. Bizde CHP Kocaeli Örgütü olarak her zaman yanınızdayız. Her türlü etkinliğinizde yer almak isteriz. STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Suca Omurca sizlerle her zaman iletişim halinde olacaktır” ifadelerini kullandı.

1243 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI