22 Şubat 2018 Perşembe 03:39
  • 3.7970 TL
  • 4.6795 TL
KOCAELİ 12°

CEHENNEME KADAR YOLLARI VAR!

Bigman Çakman
  • 4
  • 4162

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği mahalle başkanlarının atamaları programında konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kamuoyunda o şunu yaptı, bu yeni parti kurdu bizi ilgilendirmiyor. Cehenneme gitsinler yeter ki MHP’nin yakasından düşsünler” dedi

MHP İzmit İlçe teşkilatı dün ilçe binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Düzenlenen açıklamaya MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün yanı sıra İl Başkanı Aydın Ünlü ve çok sayıda partili katılım gösterdi. Açıklamaların ardından ise 9 yeni üyeye MHP rozeti takıldı ve 11 mahalle başkanlarının atamaları gerçekleştirildi. Programda konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, Meral Akşener’in yeni kurduğu partiyi sert bir dille eleştirerek, “Kamuoyunda o şunu yaptı, bu yeni parti kurdu bizi ilgilendirmiyor. Cehenneme gitsinler yeter ki MHP’nin yakasından düşsünler” dedi.

 

HADDİNİZİ BİLDİRMEK İÇİN GÜN SAYIYORUZ

Açıklamada konuşan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “1980 yılında merhum Başbuğumuzu kurultay salonlarına sokmayanlar MHP’yi ele geçirmek davamızın hassasiyetini gölgelemek için, oyun içinde oyun kuranlar şimdi kalkmışlar Türk Milliyetçisi maskesi ile yeni film çeviriyorlar yine sahne alıyorlar. Bu kutlu davanın neferi ve aziz mensupları sizleri tanıyor, niyetlerinizi biliyor ve haddinizi bildirmek için emin olun gün sayıyoruz çabalar beyhudedir. Yemin ettik dönmeyiz. Söz verdik çiğnemeyiz. Siz kimin sesi oluyorsunuz hangi çevrelerin dümen suyunda ilerliyorsunuz” diye konuştu.

 

BİZDEN UZAK ALLAH’A YAKIN

1 Kasım’dan sonra ellerine tutuşturulan MHP’yi içten yıkma talimatnamesini akıllarınca aynen uygulamak, ilerletmekle meşguller diyen Yalçınöz, “Türk milliyetçisiyiz diyorlar. Başbuğ'un emanetine ihanet ediyorlar. Ülkücüyüz diyorlar lider teşkilat doktrinini tanımıyorlar. Bizde diyoruz ki bizden uzak Allaha yakın olsunlar. Baş yarılır bork içinde kol kırılır yen içinde kalır dedik yine de anlamadılar. Üstelik fikri mutasyona uğrayarak yörüngelerinden çıkıp kimliksizliğin ve hiçliğin kaynağına tosladılar” dedi.

 

CEHENNEME GİTSİNLER

Yalçınöz’ün ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise, “Bugün MHP her zaman söylediğimiz gibi Türkiye Cumhuriyeti hassas dönemden geçiyor ve MHP’nin neferleri ülkeyi kurtaran adam dediğimiz insanlar sizsiniz. Biz hepimiz bir aradaysak bir anlam ifade ediyoruz. Bu anlamda ilçe yönetimime teşekkür ediyorum. Bütün teşkilatımız ev ödevlerini yapmakta. Biz bunu yaparsak varız ve varolmaya devam edeceğiz. Kamuoyunda o şunu yaptı o bu yeni parti kurdu bizi ilgilendirmiyor. Cehenneme gitsinler yeter ki MHP’nin yakasından düşsünler” diye konuştu.

 

BAŞINIZ DİK YÜRÜYÜN

Burada samimi, davasına inanan bu ülkeyi kurtaran şahsiyetler olun biz büyümeye devam edeceğiz diyen Ünlü, “Sokağınızda, mahallenizde başınız dik yürüyün siz ülkücüsünüz. Önce yakınlarımızı sonra sosyal çevremizi MHP ile buluşturup iktidara gelmek için elimizden gelenin çok fazlasını yapmak zorundayız. 2019 seçimleri çok önemli o yüzden sıcak soğuk demeden mücadelemize devam edeceğiz. Son olarak yeni üyelerimize aramıza hoş geldiniz diyorum, mahalle başkanlarıma başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

ATANAN MAHALLE BAŞKANLARI

Alikahya Fevzi Çakmak Mah- Kani Arıcan

Alikahya Cumhuriyet Mah- Erhan Bayram

Alikahya Akarca- Batuhan Duran

Yenice Mah- Abdullah Kocatürk

Hatipköy Mah- Levent Taş

Yeşilova Mah- Murat Bir

Şahinler Mah- Adem Acar

Ambarcı Mah- Caner Kahraman

Kozluca Mah- Tahsin Akgün

28 Haziran Öah- Süleyman Yavuz

Dağköy Mah- Recep Salaz

 

MHP’YE ÜYE OLANLAR

Murat Gönül

Okan Ceyhan

Volkan Uçman

Gökhan Kuzu

Samet Erel

Nurdoğan Dinç

Murat Özer

Mutat Koçak

Bahadır Ergüneş

 

4162 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI