24 Şubat 2018 Cumartesi 12:50
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

CHP’Lİ KADINLARIN KONGRESİ BAŞLADI

Bigman Çakman
  • 0
  • 776

 CHP İl Kadın Kollarının 13’ncü olağan genel kongresi Alternaif Tiyatro Salonu’nda start aldı. Kongrede mevcut başkan Sevim Pekyörür ile CHP Derince İlçe eski Başkanı Songül Kaya yarışacak 

İl Kadın Kollarının 13’üncü olağan kongresi bugün Alternaif Tiyatro Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Mevcut kadın kolları Başkanı Sevim Pekyörür’ün karşına daha önceden açıklamış olduğu üzere CHP Derince İlçe eski Başkanı Songül Kaya çıkıyor.

 

Yoğun katılım sağlandı

 

Kongreye; CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, CHP Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, DSP eski Milletvekili Bekir Yurdagül, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, CHP eski Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, CHP İl Kadın eski İl Başkanı Hülya Yolcubal, çok sayıda delege ile partili katılım sağladı.

 

Blok liste olarak yapılacak

 

Saat 10.00’ds başlayacağı duyurulan il kadın kolları kongresi, oldukça gecikmeli olarak saat 12.45 sularında başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından star alan kongrenin oy çokluğuyla blok liste olarak sürdürülmesi kararlaştırıldı.

 

776 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI