24 Şubat 2018 Cumartesi 18:58
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

DARICA’DA YEREL BULUŞMALAR

Bigman Çakman
  • 0
  • 633

Darıca Belediyesi öncülüğünde “Yerel Buluşmalar” adı altında düzenlenen toplantıda ilçe muhtarlarıyla genel bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Darıca Belediyesi Deniz Köşkü Restaurant’ta düzenlenen programa AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe kadın kolları başkanı Hülya Kodek, ilçe gençlik kolları başkanı Cengizhan Ramazanoğlu ve mahalle muhtarları katıldılar.

 

 

MUHTARLAR KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR

Programa ev sahipliği yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Yerel Buluşmalar toplantılarımızın ilkini ilçemizin siz kıymetli muhtarlarıyla gerçekleştiriyoruz. Bu toplantımızda siz değerli muhtarlarımızla Darıca’mızda devam eden çalışmaları ve yapılması planlanan projelerimizi istişare etme fırsatı bulacağız. Sizler mahallelerde halkımızla köprü vazifesi görüyorsunuz. Bizim göremediklerimizi sizler bizlere bildirerek halkımıza daha iyi hizmet noktasında önemli bir görev üstleniyorsunuz. Bu tür toplantılarımız bundan sonra da devam edecek. Programımıza iştirak eden herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

PROJELER KONUŞULDU

Toplantıda konuşan AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman hükümetin bölgede yaptığı çalışmalar hakkında kısa bilgilendirmelerde bulunurken, K.B.B. Başkan Vekili Zekeriya Özak ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Darıca Belediyesi’nin ilçede önemli yatırımlara imza attığını ifade ederek, sahil kolektör hattı ve tünel inşaatı projesi,  yaklaşık 900 dönümlük askeri alanda devam eden çalışmalar ve Gebze -Darıca arasında yapılacak olan metro hattı hakkında açıklamalarda bulundu. Programda söz alan muhtarlar ise ilçede yapılan çalışmalar hakkındaki düşüncelerini açıkladılar

633 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI