24 Şubat 2018 Cumartesi 20:43
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

DÜZCE PROTOKOLÜ GOSB’U ZİYARET ETTİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 945

Düzce Valisi Zülküf Dağlı ve beraberindeki heyet, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti.

Vali Dağlı’nın yanısıra, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener, Gümüşova Kaymakamı İsmail Sündük, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Düzce Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Şule Ciritcioğlu, Düzce OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Düzce OSB Bölge Müdürü Aylin Özdemir, Çilimli OSB Bölge Müdürü Yakup Temiz, Gümüşova OSB Bölge Müdürü Şinasi Tuzluoğlu, Düzce 2. OSB Bölge Müdürü Engin Karaduman’ın da yer aldığı heyet, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ve Bölge Müdürü Z. Nil Sönmez tarafından karşılandı.

 

BÖLGEYİ YAKINDAN TANIMA İMKÂNI

Ziyaret kapsamında, bölgenin tanıtımı yapılarak GOSB Bölge Müdürlüğü’nün faaliyetleri hakkında bilgi aktarıldı, Düzce OSB'lerinde planlanan faaliyet ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, heyet, gerçekleştirilen bölge turuyla bölgeyi daha yakından tanıma imkânı buldu. Ziyaret sonunda, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım tarafından Vali Dağlı’ya ziyaret anısına, GOSB anı tabağı takdim edildi.

945 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI