24 Şubat 2018 Cumartesi 10:57
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

DÜZDABAN, “FETÖ GAZİ MECLİSİNİ BOMBALADI”

Bigman Çakman
  • 0
  • 4331

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü vesilesiyle yaptığı açıklamada, “FETÖ terör örgütü, işgalci Yunan’ın yapamadığını yaparak Gazi Meclisi bombaladı.” dedi.

MHP Çayırova İlçe Teşkilatı, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü vesilesiyle geçtiğimiz akşam Çayırova’da kitlesel bir yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirdiler. Çayırova Fatih Caddesi’nde gerçekleşen yürüyüşüne MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Ülkü Ocakları Çayırova Başkanı Hikmet Yılmaz ve çok sayıda partili katıldı. yürüyüşün ardından MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban bir basın açıklaması yaptı. MHP’li Düzdaban yaptığı açıklamada, “Türk Milletinin beş bin yıllık tarihi geçmişe ve tarihi geleneğe sahip olan kadim bir millet ve kadim bir devlettir.

 

MÜCADELE EDECEĞİZ

Bu son toprak parçası misakı milli sınırları kanla çizilmiş Büyük Türk Milletinin vatan toprağıdır. Ülkücüler dün olduğu gibi, Yusuf İmamoğlu’yla başlayan Fırat Çakıroğlu’yla devam eden kutlu bir harekâtın neferleyiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti için, Türk Milleti için kanımızın son damlasına kadar şahadet şerbetini içmeye vatan hainleri ve işbirlikçilerinin yok olması için son nefes, son nefer kalana kadar mücadele edeceğiz. Bunu tüm vatan hainleri böyle bilsin. Ederi bir dolar olan FETO terör örgütü, işgalci Yunan’ın yapamadığını yaparak Gazi Meclisi bombalayan, Kahraman Özel Harekâtçılarımıza saldıran, Sivilleri katleden, Kahraman Türk Ordusunu emellerine alet etmeye kalkışan darbeci hainleri ve canice saldıranları Allah kahhar sıfatıyla kahretsin.

 

SİZLER DE HAİNSİNİZ

15 Temmuz gecesi darbe teşebbüsüne sevinip mutlu olanlar, darbe teşebbüsüne tiyatro deyip dalga geçenler, Milli iradeye sahip çıkmaktansa gece market raflarını boşaltıp evlerinde oturmayı tercih edenler, sizleri de unutmadık sizler de hainsiniz. Sözlerimi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin özlü bir sözü ile bitirmek istiyorum. ‘Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; Tek bilek Tek yüreğiz Biz Türkiyeyiz. Ne Mutlu Türküm diyene.” dedi.

4331 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI