18 Şubat 2018 Pazar 05:48
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

GEBZE’LİLER SARIBAY’I ZİYARET ETTİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1147

Önceki dönem İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Kaya, Gebze Belediyesi eski Meclis üyeleri Musa Haydaroğlu, Cihangir Orhan, Gebze İlçe eski Başkanı Özkan Koçak ve Gebze İlçe eski Yöneticisi Kemal Balcı, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

ÖRGÜTÜN EMRİNDEYİZ

Gebze’nin önde gelen isimlerinden partinin çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Mustafa Kaya, Musa Haydaroğlu, Cihangir Orhan, Kemal Balcı ve Özkan Koçak İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimine başarılar dilediler. Yeni dönemde seçilmiş tüm yönetim kurulu arkadaşlara ve size başarılar diliyoruz diyen Mustafa Kaya, “Bu bir nezaket ziyaretidir. Dostluğumuz her zaman baki. Biz bu örgütün her zaman emrindeyiz. Hiç küsmedik ve darılmadık. Bundan sonra da bize düşen görev ne ise yapmaya hazırız “ dedi.

 

KONGRELERE TAKILIP KALMAYIN

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Gebze’ye çok önem veriyoruz. Bizim için önemli bir bölgedir. Sizlerle birlikte 30 yıldır politika yaptık. Kongreleri tamamladık. Artık kongrelere takılı kalmak olmaz. Kişileri, gurupçuluğu bırakıp parti için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmalıyız. Herkesi kucaklamamız gerekiyor. Bunun için herkese görev düşüyor. Herkes elini değil, gövdesini taşın altına koymalı. Çünkü bu memlekete meselesidir” ifadelerini kullandı.

1147 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI