18 Şubat 2018 Pazar 05:56
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

GÖLCÜK'TE DR. OĞUZHAN AYDIN RÜZGARI ESTİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 1805

Gölcük Belediyesi Kongre sarayında dün düzenlenen Ümmetin Umudu: Türkiye adlı konferansta Dr. Oğuzhan Aydın konuşma yaptı.

Dün akşam Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında Gölcük Erzurumlular Derneğinin tertip ettiği 21.Asırda ümmetin umudu Türkiye konulu konferansında Dr. Oğuzhan AYDIN hoca tarihi konulara değinip Malazgirt Savaşı'ndan Afrin'e kadar Türk milletinin göstermiş olduğu kahramanlıkları ebebi ve duygulu bir biçimde anlatarak Gölcüklüleri derinden etkiledi ve şanlı tarihimize kısa bir yolculuk yaptırdı.

Gölcük Kongre Sarayında düzenlenen programa Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş , Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Siyasi Parti temsilcileri ve STK Temsilcilerinden oluşan yoğun bir misafir topluluğu katıldı. Malazgirt Savaşı'ndan Afrin'e kadar Türk milletinin göstermiş olduğu kahramanlıkları duygulu bir biçimde anlatan Dr. Oğuzhan Aydın Katılımcılar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

1805 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI