23 Şubat 2018 Cuma 23:11
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

İYİ PARTİ KÖRFEZ AÇILIŞA HAZIR

Bigman Çakman
  • 0
  • 1077

İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilat Binasında dış giydirmeler de tamamlandı ve açılışa hazır hale getirildi. 3 Şubat Cumartesi günü Kocaeli’ne gelmesi beklenen İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in teşkilat binasını açması bekleniyor.

Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi’nde, Sakarya Caddesi çıkışında yer alan parti binası, 3.5 katlı binanın 2.5 katında yer alıyor.

İç dizaynı tamamlanan binada, dış giydirmeler de yapıldı ve açılışa hazır hale geldi. Aylık yaklaşık 5 bin lira kira ile tutulan binada, toplantı salonu, yönetim salonu ve başkan odası ile diğer bölümler yer alıyor.

Meral Akşener’in gerçekleşecek olan Kocaeli ziyareti sırasında Körfez’e de gelerek, ilçe yönetimini tanıtması ve bina açılışını yapması bekleniyor.

1077 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI