18 Şubat 2018 Pazar 06:01
  • 3.7647 TL
  • 4.7123 TL
KOCAELİ 10°

İYİ PARTİ’YE İZİN YOK

Bigman Çakman
  • 0
  • 7386

Kocaeli Valiliği 3 Şubat’ta il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti’ye hiçbir yere bayrak ve flama asma izni vermedi

Sosyal medyadan duyurdular

3 Şubat’ta il binasının açılışını yapmak üzere ilimize gelecek olan Genel Başkan Meral Akşener’in gelişi nedeniyle bayrak, flama ve afiş asmasına OHAL gerekçe gösterilerek İYİ Parti’ye izin verilmediği ortaya çıktı.

 

AKP il binasının tam karşısında bulunan ve geçmişte BAŞSİAD’ın bulunduğu yeri kiralayan İYİ Parti, 3 Şubat’ta genel başkan Meral Akşener’in de katılacağı bir törenle açılış yapılacak. Daha önce Perşembe Pazarı’nı isteyen İYİ Parti’ye izin verilmemişti.

 

Şimdi de Kocaeli Valiliğinin İYİ Parti’ye hiçbir yere partinin bayrak, flama ve afiş asmasına OHAL gerekçe gösterilerek izin verilmediği öğrenildi.

 

İYİ Parti İzmit İlçe başkanlığı bu durumu çektiği vido ile sosyal medya hesabından duyurdu ve AKP’ye verilen iznin kendilerine verilmediğini dile getirdiler.

 

 

7386 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI