23 Şubat 2018 Cuma 23:18
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KAMAN, ANKARA’YA GİDİYOR

Bigman Çakman
  • 0
  • 946

İYİ Parti il başkanı Serdar Kaman parti yöneticileri ile 3 Şubat’ta yapılacak olan açılışla ilgili görüşmeler yapmak üzere 31 Ocak Çarşamba günü Ankara’ya gidiyor

Akşener ile görüşecek

İlimizde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ve kongre tarihlerini belirleyen İYİ Parti’de şimdi il binasının açılışı ve genel başkanın ilimize gelecek olmasının heyecanı var.

 

3 Şubat’ta il binasının açılışı nedeniyle ilimize gelecek olan genel başkan Meral Akşener’i en kalabalık ve en coşkulu şekilde karşılamak için çalışmalara başlayan İYİ Parti il başkanı Serdar Kaman 31 Ocak Çarşamba günü Ankara’ya gidiyor.

 

Genel merkezde genel başkan Meral Akşener ve genel başkan yardımcısı Koray Aydın ile görüşecek olan Serdar Kaman’ın hazırlıklarla ilgili bilgi vereceği öğrenildi.

 

İYİ Parti il başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile de görüştükleri ve afiş, pankart konusunda kendisinden anlayış ve destek istedikleri de öğrenildi.

 

İYİ Parti yöneticilerinin Vali Aksoy görüşmesinden de oldukça mutlu ayrıldıkları dile getiriliyor.

946 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI