23 Şubat 2018 Cuma 23:13
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KONGREYE DAVET İÇİN BİN BROŞÜR DAĞITTILAR

Bigman Çakman
  • 0
  • 852

AKP İzmit İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 27 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan il gençlik kongresine vatandaşları davet etmek için 10 bin broşür dağıttı.

AKP İzmit İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 27 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan il gençlik kongresine vatandaşları davet etmek için Perşembe Pazarı’nda 10 bin broşür dağııttı. İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, beraberindeki yönetim üyeleri ile Perşembe Pazarı’nda vatandaşları kongreye davet etti. Ayaz ve ekibi ardından Türk-İş, Genel-İş, KAMU-SEN, TÜMSİAD, K-MUH Derneği’ni ziyaret ederek STK’ları kongreye davet edecek.

 

Güvenin artmasının göstergesi

Başkan Hasan  Ayaz,gördükleri duygu selinin vatandaşların Cumhurbaşknı’na olan güveni artırdığını belirterekCumhurbaşkanımızın 27 Ocak’ta Yahyakaptan’da Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan il gençlik kongresine teşrifi nedeniyle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ülkemizin bu kadar netameli olduğu bu süreçte vatandaşlarımızın davetimize yoğun ilgi göstermesi bizleri mutlu ediyor. Gördüğümüz duygu seli vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanı’na olan güveninin artmasının göstergesidir. Bu tablo bizleri mutlu etmektedir. Dün gece hava yağmurlu olmasına rağmen gençlik kollarımız Aykut Başkan başkanlığında İzmit’i süslediler. Bizim Refah Partisi’nde gençlik kollarında yaşadıklarımızı onlarda da görmek bizleri mutlu etti. Kadın kollarımız mahalle mahalle, hiç durmadan gece gündüz çalışıyorlar. Evlere gidiyorlar, STK’lara gidiyorlar. Betül Yazıcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

 

1000 kişi çalıştı

Ayaz, 100 kişinin çalışma yaptığını belirterek şunları söyledi: “Biz 25 kişilik yönetim kuruluyuz. Tüm yönetimimiz dün gece bizimle birlikte gençlik kollarına destek oldular. Biz gece iki buçuğa kadar sahadaydık. Gençlik kollarımızın üyesi 100 kişi ise sabah yediye kadar çalışma yaptılar. Biz bu noktada hazırız. Bugün Perşembe Pazar Alanını gezeceğiz. 10 bine yakın broşür dağıtacağız. Broşür dağıtımından sonra 7 STK’yı ziyaret edip davetiye dağıtacağız. Yarın Yürüyüş yolunda bir programımız var. Vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımızın, Başkomutanımızın teşrifleri konusunda bilgilendireceğiz.  27 Ocak 2018 tarihinde saat 14.00’te Yahyakaptan’da Cumhurbaşkanımızı karşılamaya tüm Kocaeli’yi davet ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum”

852 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI