24 Şubat 2018 Cumartesi 20:45
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

KÖRFEZ’DEN 100 OTOBÜS KALKACAK

Bigman Çakman
  • 1
  • 1836

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Ocak Cumartesi günü Kocaeli’ne gelişi nedeniyle, kongreye katılmak ve Cumhurbaşkanı’nı dinlemek isteyenler için Körfez’den 100 otobüs kalkacağı belirtildi.

Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve İlçe yönetimi ile tüm teşkilat, bu çalışma için davetiyelerini ilettiler ve halka ayrıca sesli duyuru da yaptılar.
Davet aşamasını tamamlayan ilçe yönetimi, ulaşım için de hazırlıklarını tamamlayarak, İzmit’e gideceklerin taşınması için 100 otobüs tuttular.
27 Ocak Cumartesi günü otobüsler ilçenin belirlenen noktalarından çeşitli zaman aralıkları ile hareket edecekler ve halkı taşıyacaklar.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapılacak olan İl Gençlik Kolları Başkanlığı kongresine katılacak.

1836 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI