25 Şubat 2018 Pazar 06:48
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ

MECBUR KALMIŞ!

Bigman Çakman
  • 1
  • 1255

Son günlerde CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan arasında yaşanan sorunlar ve sataşmalar gündeme damgasını vurmuştu.

CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’ın, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan için “Yolsuzluk yapmıştır” demişti. Ceyhan da cevap olarak Tarhan’a “FETÖ’nün kuklası olmuş” diyerek cevap vermişti. Yaşanan bu gelişmelerin ardından bugün düzenlenen il başkanları toplantısında CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay oldukça ilginç bir açıklamaya imza attı.

 

“BEN KOTÜ BİRŞEY SÖYLEMEDİM”

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan arasında yaşanan tartışmayı değerlendirerek, “Bu tartışmanın kent siyasetini ve masayı germediğini düşünüyoruz. Tahsin Tarhan benim milletvekilim. Ben buna sahip çıkmak zorundayım. Ben kötü bir şey söylemedim. Tahsin bey Ceyhan için benim sorularıma yanıt vermedi diyor. Şemsettin Başkana da söyledim “FETÖ’cü vekil” gibi cümleler doğru değil. Aydın Başkan konuya girince bende konuya girmek zorunda kaldım.” dedi.

1255 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI