19 Mart 2018 Pazartesi 21:11
  • 3.9492 TL
  • 4.8495 TL
KOCAELİ 12°

MHP GEBZE’DEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bigman Çakman
  • 0
  • 850

MHP Gebze İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı dün akşam gerçekleştirildi.

İlçe binasında gerçekleşen toplantıya MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir öncülüğünde toplandı. Tüm şehitlerimiz için yapılan dualar ile başlayan toplantıyla ilgili olarak açıklama yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “28 Ekim’de Kocaeli’nde Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle yapılması planlanan Ahmet Şafak konseri hava muhalefeti münasebetiyle ertelenmişti.

 

GÜZEL VE YOĞUN KATILIM OLDU

Konserin Gebze’de olması talebimiz olmuştu. Bu talebimiz il başkanımız ve KOMİAD yöneticileri olumlu karşıladılar ve bunun üzerine 3 Aralık Pazar günü Gebze Kapalı Spor Salonu’nda bu konsere ev sahipliği yaparak gerçekleştirdik. Çok güzel ve yoğun bir katılım oldu. Sizlerin aracılığıyla bir kez daha konsere gelen tüm teşkilat mensuplarına ve Gebzelilere teşekkür ediyorum. İl başkanımız aynı gün il başkanları toplantısı nedeniyle Ankara’da olmasından dolayı konserin sonunda gelebilmişti.

 

ZOR VE SIKINTILI BİR SÜREÇ

Kendisi hem konsere yaptığımız ev sahipliğinden dolayı hem de ilçe yönetim kurulu toplantımıza katılım sağlamak için dün akşam ilçe yönetim kurulu toplantımıza katıldı. İçinden geçtiğimiz zor ve sıkıntılı bir süreçte böyle bir konseri gerçekleştirmemizden dolayı çok önemli bulduğunu 12 ilçeye de örnek olduğunu ve bundan dolayı teşekkür etmek için ilçe teşkilatımızı ziyaret etti. Bizler de kendisine Gebze’ye verdiği destekten dolayı ve konserin Gebze’de yapılması için verdiği destekten dolayı teşekkür ettik.

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİK

İlçe teşkilatı olarak 40 kişiden oluşan bir Ar-Ge komisyonumuz var. Bu arkadaşlarımızla da Aydın başkanımız desteği ile önemli çalışmalar yapmışlardı. Kendilerine verilen destekten dolayı sayın il başkanımıza bir teşekkür plaketi hazırlamışlardı. Bu plaketi hem konser münasebetiyle verilmesini uygun gördük. Kendisi ilk defa plaket aldığını ifade etti. il başkanımız da konser için bizlere teşekkür etti.” dedi. 

850 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI