19 Mart 2018 Pazartesi 21:24
  • 3.9492 TL
  • 4.8495 TL
KOCAELİ 12°

MHP’DE İSTİFA FURYASI!

Bigman Çakman
  • 0
  • 1556

Suların bir türlü durulduğu MHP’de sürekli gelen istifa haberleri il yönetimini ve il başkanı Aydın Ünlü’yü zor durumda bırakmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Kartepe’de MHP’nin simge isimlerinden biri olan Serbülent Dursun’un istifası gündeme bomba gibi düşmüştü. İYİ Parti’ye geçmesi beklenen Serbülent Dursun’la birlikte istifa edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu sefer de MHP Kartepe’de ilçe başkan yardımcılığı yapmış bir isim olan Ali Çevikel partiden istifa etti. Loröy Balık Fabrikası’nda yöneticilik yapan Ali Çelikel’in de Serbülent Dursun’la birlikte İYİ Parti’ye geçeceği ve bundan sonra hemen her gün MHP’de bir istifanın yaşanacağı öğrenildi.

1556 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI