24 Şubat 2018 Cumartesi 13:05
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

OĞLU GENÇLİK KOLLARI, KENDİSİ MAHALLE BAŞKANI

Bigman Çakman
  • 0
  • 2003

AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz’ın babası Aslan Yılmaz’ın Ulus Mahallesi Mahalle Başkanı olarak atanmasına partililer tepki gösterdi. 

AKP Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar geçtiğimiz haftalarda mahalle başkanlarının atamasını gerçekleştirdi. Ataması yapılan mahalle başkanlarının birçoğunun Gebze Belediyesi’nde görevli olması AKP’liler arasında tartışma konusu oldu. Ancak ataması yapılan bir mahalle başkanı ise AKP’lilerin tepkisine neden oldu. Bu isim ise AKP Gebze Ulus Mahallesi Başkanı Aslan Yılmaz oldu. AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz’ın babası olan Aslan Yılmaz’ın Ulus Mahallesi Başkanlığı’na atanmasına partililer tepki gösterdi.

 

ÖZGENÇ İSTİFA ETMİŞTİ

Benzer durum Serkan Özgenç’in AKP Gebze İlçe Yönetim Kurulu’nda yer almasından sonra Özgenç’in babası olan AKP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi İsmet Özgenç partililerin tepkisinden dolayı meclis üyeliğinden istifa etmişti. Partililer şimdi ise aynı durumun AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz’ın babası olan Aslan Yılmaz için de geçerli olduğunu ifade ettiler. Yaşanan bu durum karşısından AKP’liler ya AKP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz’ın ya da babası olan Aslan Yılmaz’ın istifa etmesi gerektiği belirttiler.

2003 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI