24 Şubat 2018 Cumartesi 20:35
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

SAADET KOCAELİ SEÇİME HAZIRLANIYOR

Bigman Çakman
  • 1
  • 1596

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı teşkilatlanma birimi 2019 için hazırlıklara başladı.

Salı günü Saadet Partisi Kocaeli Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcı Zafer Mutlu Başkanlığında toplanan teşkilatlanma birimleri toplantısına ilçe teşkilat başkanları, köy ve mahalle temsilcilerinin yanı sıra sandık kurulu başkanları da toplantıya tam kadro katıldı.

 

TÜM TEDBİRLERİ ALDIK

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Kocaeli Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zafer Mutlu,2019 seçimleri öncesinde olası bir erken seçim İhtimaline binaen teşkilatlarımızın seçimlere hazır olmaları için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Tüm ilçe teşkilat ve Seçim işleri başkanlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz bu toplantı ile genişletilmiş il Divan’ı toplantısı öncesi eksiklerimizi değerlendirdik gerekli önlemleri almak üzere çalışmalarımızı hızlandırdık. Hedefimiz Saadet Partisi olarak seçimlere en hazır parti olmak bu hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı tüm ilçelerde ara vermeden sürdürüyoruz.

 

DİVAN, SABANCI KÜLTÜR MERKEZİNDE

Saadet Partisi Kocaeli teşkilatı 26 Ocak Cuma günü Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştireceklerini il divan kurulu toplantısı için son hazırlıklarını tamamladı. İl , ilçe teşkilatlarının tam kadro halinde katılacağı toplantıya , mahalle ve köy temsilcileri ile birlikte partililerinde yoğun ve güçlü bir katılım sağlaması bekleniyor.

1596 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI