24 Şubat 2018 Cumartesi 13:11
  • 3.7941 TL
  • 4.6681 TL
KOCAELİ 10°

TAHSİN TARHAN ESNAF ZİYARETİNDE

Bigman Çakman
  • 0
  • 516

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Gebze’de çalışmalarına devam ediyor. Tarhan, CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve İl Yöneticileri ile birlikte Gebze Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını, Seyyar Pazarcılar Esnaf Odasını ve Gebze esnafını ziyaret etti.

TUZLA’YA TAŞINACAK PAZAR HALİNDE GEBZE’Lİ PAZARCILARA YER VERİLMELİDİR.

Tahsin Tarhan “1970 yılından beri Anadolu yakasında hizmet veren, Ataşehir Meyve Sebze Hali, Adapazarı, Kocaeli ve Gebze bölgesine de hizmet verecek bir komplekse haline getirilen Tuzla bölgesine taşınıyor.

Hal tesisin yer seçiminde özellikle şehir yerleşim alanında olmayan, tesisin ihtiyaçlarına cevap verecek büyüklük ve nitelikte, ulaşılabilir, özellikle kent içi ve kent dışı trafik yoğunluğunu arttırmayacak, çevre yolları bağlantıları sorunsuz bir şekilde yapılacak nitelikleri araştırılarak, Tuzla bölgesi seçildi. Bu durumda bölgenin esnafı, Gebzeli Pazarcılarımızın da mutlaka burada yer alması gerekmektedir. Aracıyla, üretici arasında kalarak çok ufak kazançlarla çalışmakta olan pazarcı esnafımızın mağdur edilmesi kabul edilemez dedi.

 

GEBZELİ ESNAF EKONOMİDEN MUTLU DEĞİL.

Esnaf odalarını ziyaret ettikten sonra Gebze esnafınız ziyaret eden Tahsin Tarhan “Türkiye hem ekonomik hem siyasi anlamda zor günler geçiriyor. Ekonomi dar boğazda, Tüm Türkiye’de olduğu gibi Gebze’de de esnafımız ekonomimizden mutlu değil ve artık bu durum doğrudan sokağa yansıyor. Esnafımız siftah yapmadan kepenk kapatıyor, dükkan kirasını ödeyemez hale geliyor. Küçük esnafın ticareti bitme noktasına geldi. Bir an önce acil ekonomi planları uygulamaya sokulmalıdır.” Dedi.

 

 

 

KOCAELİ’NİN TRAFİK ÇİLESİ BİTMİYOR.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını da ziyaret eden Tahsin Tarhan “Kocaeli her geçen gün büyüyen bir metropol haline gelmektedir. Ancak ne yazık ki trafik sorunu çözüm bulamamaktadır. Gerekli alt ve üst geçitlerin tamamlanamaması, yol yapımlarının yetersiz yapılması trafik sorunun etkenlerinden bazılarıdır ve ne yazık ki çözüm üretilmiyor. Kocaeli’deki trafik sorunu vatandaşlarımıza olduğu kadar, şoförlerimize de ıstırap haline gelmiştir.” Dedi.

 

516 defa okundu.

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI