24 Kasım 2017 Cuma 05:05
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 14°

ÜÇ HATA BAŞINI YAKTI?

Üç HATA başını YAKTI?
  • 4
  • 11030

1 Kasım’da İYİ Parti il başkanlığına atanan ve il başkanlığı bir hafta süren Haluk Ulusoy’un başını peş peşe yaptığı 3 hata yaktı.

İlk hata Bahçeli paylaşımı   

İl başkanlığı bir hafta süren Haluk Ulusoy’un 7 Haziran seçimlerinden sonra sosyal medya hesabından yaptığı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için yaptığı ‘ Devlet Bahçeli, Allah bize tez zamanda senin helvanı yemeği nasip etsin’ paylaşımı milliyetçi camiada büyük tepki toplamış ve bu paylaşımı sosyal medyada pek çok kişi tarafından a paylaşılmıştı.

 

İkinci kriz Mehmet Avcı

Haluk Ulusoy’un sürpriz bir şekilde görevinden istifa etmesinin bir başka etken ise çok ani bir şekilde kendisine yaklaşan ve yine kendisini il başkan yardımcısı olarak tanıtan Mehmet Avcı oldu.

İYİ Parti genel merkezine girmesi bile yasak olan Mehmet Avcı’nın İl yönetimi belli olmadan herkese kendisini il başkan yardımcısı olarak tanıtması hem genel merkezde hem de parti tabanında ciddi rahatsızlık yarattı.

 

Üçüncü olay Yasemin Met

Haluk Ulusoy’un genel merkeze bildirmeden ve onayını almadan İzmit İlçe başkanlığına Yasemin Met’i getirmesi ve bunu yine genel merkeze onaylatmadan açıklaması istifasına giden yoldaki üçüncü hatası oldu.

Çünkü bir siyasi parti il başkanı atayacağı ilçe başkanının ismini genel merkeze gönderir ve onaylandıktan sonra resmi ataması yapılır.

11030 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP'den SUÇ DUYURUSU

CHP'den SUÇ DUYURUSU

TBMM katip üyesi, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Meclis'te düzenlediği toplantısında, Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' programında Boşnak halkı için çirkin sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki gösterdi

Meclisin gündemi POSCO

Meclisin gündemi POSCO

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) dün akşam gündem POSCO’ydu. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, bugün sabahın ilk ışıklarına kadar süren meclis oturumunda POSCO’yu konuştu

Bu iktidar öğretmenlerin DEĞERİNİ DÜŞÜRDÜ

Bu iktidar öğretmenlerin DEĞERİNİ DÜŞÜRDÜ

Öğretmenler Günü nedeniyle açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, “Bu iktidar öğretmenlerin değerini düşürdü. Artık öğretmenleri ne öğrenci ne de veli kimse önemsemiyor. Öğretmenlerimiz hak ettiği maaşı alamadığı gibi, hak ettiği itibarı da göremiyor ve Refahyol dönemini mumla arıyorlar” dedi

Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ

Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım teftişe çıkmış.

Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi

Çavdar’dan Ulaşımpark’a 65 yaş teklifi

Devlet Bahçeliye olan yakınlığıyla bilinen MHP Kocaeli eski İl Başkanı Ruhi Çavdar, Ulaşımpark’a önemli bir teklifte bulundu.

İzmit sahipsiz bir kent

İzmit sahipsiz bir kent

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya 9 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek 14’üncü Olağan İlçe Kongresi’nin Divan Başkanlığı’nı CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer gerçekleştireceğini söyledi.

ANKET

KÖŞE YAZARLARI