20 Şubat 2018 Salı 18:50
  • 3.7823 TL
  • 4.6729 TL
KOCAELİ 10°

YENİ BAŞKAN SOSYAL MEDYANIN DİLİNDE

Bigman Çakman
  • 7
  • 21922

İYİ Parti İzmit İlçe başkanlığına il başkanı Haluk Ulusoy tarafından ataması yapılan ama henüz ataması genel merkez tarafından onaylanmayan Yasemin Met’in sosyal medyada paylaştığı fotoğraf şimdi sosyal medyanın dilinde

Herkes paylaşıyor

Meral Akşener ve arkadaşları tarafından kurulan İyi Parti’nin il başkanı Haluk Ulusoy tarafından İzmit İlçe başkanlığına ataması yapılan fakat henüz genel merkez tarafından ataması onaylanmadan kamuoyuna açıklanan eski bankacılardan ve halen dekorasyon işleri yapan Yasemin Met’in sosyal medyada paylaştığı fotoğraf şimdi sosyal medyada paylaşılıyor.

 

Özellikle MHP’liler il başkanı Haluk Ulusoy’un geçmişte Devlet Bahçeli ile ilgili yaptığı paylaşımına gösterdikleri tepkiyi şimdi de alaycı bir dille İzmit İlçe başkanlığına atan Yasemin Met ile ilgili yapıyorlar.

 

İYİ Parti Kocaeli yöneticilerinin söylemlerine ve davranışlarına çok daha fazla dikkat göstermeleri ve itinalı davranmaları gerekiyor. Çünkü siyaset bu kadar acemiliği kaldırmaz.

 

21922 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

DİĞER HABERLER

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP’li kadınlarda Songül Kaya görevi DEVRALDI

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, eski başkan Sevim Korkmaz Pekyörür’den görevi devraldı.

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

‘Fatih’in ruhu RAHAT ETTİ’

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Hünkâr Çayırı’nın satışının durdurulmasıyla ilgili olarak, “Fatih’in ruhu şimdi rahat etmiştir.” dedi

İYİ Parti otobüs aldı

İYİ Parti otobüs aldı

 İlimizdeki 12 ilçe de il’de teşkilatlanmasını bitiren, 3 Şubat’ta da genel başkan Meral Akşener’in katılımıyla il binasının açılışını yapacak olan İYİ Parti seçim çalışmalarında kullanılmak üzere otobüs aldı. 

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Kadınlardan Mehmetçiğe KAN BAĞIŞI

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları  Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu 

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

Otobüs kaldıran tek İLÇE BAŞKANI

CHP’nin 3 Şubat’ta Ankara’da yapacağı kurultaya ilimizden sadece bir ilçe başkanının partililer için otobüs kaldıracağı öğrenildi.

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Hürriyet mecliste gazilerin sesi OLUYOR

Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen gazi olarak kabul edilmeyenlerin mecliste sesi olan CHP Milletvekili Hürriyet, “Afrin’de yaralanan askerlerimiz şart aranmadan gazi sayılmalı” dedi

ANKET

KÖŞE YAZARLARI