27 Temmuz 2017 Perşembe 03:44
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 29°

ATKILAR SATIŞA ÇIKTI

Atkılar satışa çıktı
  • 0
  • 1075

Taşköprü Birlikspor yeni sezona iddialı olarak hazırlanırken, maddi sıkıntılar yaşamamak için de şimdiden çalışmalar yapmaya başladı.

Taşköprü Birlikspor yazılı atkı, kaşkol ve şapkalar satışa çıkartıldı. Sevindikli Yağlı Güreşleri sırasında da tanıtımları yapılan malzemelerin satışı ile kulübe önemli oranda gelir sağlanması ve sezon başladığında da maddi sıkıntı yaşanmaması hedefleniyor.

Taşköprü Birlikspor Kulübü Başkanı Orhan Tuna, kulübe gönül verenleri ve bölgenin takımının başarılı olmasını isteyenleri kulübe desteğe davet ediyor.

1075 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Minikler Turnuvası finali yarın

Minikler Turnuvası finali yarın

Dernek hayatı boyunca futbol alt yapısına büyük hizmetleri olan Ömer Faruk Baştürk anısına başlatılan Mimik Sporcular Dostluk Şöleni final maçı yarın Körfez Esentepe Stadı’nda yapılacak.

Fatih Terim istifa etti

Fatih Terim istifa etti

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, federasyonun Levent'teki tesislerinde bir araya geldi ve Milli Takım'ı bıraktı.

Çeçen çocuklardan şampiyonluk sözü

Çeçen çocuklardan şampiyonluk sözü

Körfez İlimtepe Mahallesi’nde oturan 98 Çeçen ailenin çocukları, İlimtepe Ortaokulu Spor Salonu’nda güreş ve jimnastik dallarında spor eğitimine başladılar. Türkiye’ye şampiyonluk getirmek için söz veren Çeçen çocuklar, aralıksız olarak çalışmalara başladılar

Kağıtsporlu Kareteciler Olimpiyatlarda

Kağıtsporlu Kareteciler Olimpiyatlarda

Türkiye’nin en büyük organizasyonu olan İşitme Engelliler Olimpiyatlarında üç Kağıtsporlu karateci yer alacak.

Betül Töz’lü Mililer Avrupa Üçüncüsü oldu

Betül Töz’lü Mililer Avrupa Üçüncüsü oldu

Kağıtsporlu Betül Töz’lü milliler, Avrupa üçüncüsü oldu.

Tuğçe Beder, bu kez başardı

Tuğçe Beder, bu kez başardı

Geçtiğimiz yıllarda Balkan Şampiyonluğu son maçlarda kaçıran Büyükşehirli Tuğçe bu kez Yunanistan’da Balkan Şampiyonluğunu kaptı

KÖŞE YAZARLARI