29 Haziran 2017 Perşembe 13:31
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 30°

KAVAKLI, ZAZA’YA EMANET

Kavaklı, Zaza’ya emanet
  • 0
  • 1549

Yeni yönetimini seçen MAP Kavaklı Kulübü, takımın teknik direktörlüğüne ise “Zaza” lakaplı futbolcu Murat Fırat Ağa’yı getirdi

AMATÖRÜN EMEKTARLARINDAN

Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştiren ve yeni sezona yeni yönetim ile girmeyi hedefleyen amatörün köklü kulüplerinden MAP Kavaklı Kulübü, yönetimin belirlenmesinin ardından teknik direktörlük görevi içinde tercihini amatörün emektar isimlerinden “Zaza” lakaplı Murat Fırat Ağa’dan yana kullandı. Uzun yıllar amatörde futbol oynayan ve birçok kulüpte görev yapan Zaza, bundan sonra MAP Kavaklı’nın başarı için kulübede olacak. Murat’ın yardımcılığını ise MAP Kavaklı Kulübü’nün eski futbolcularından Yasin Gürel üstlenecek. 

1549 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Taşköprü Birlikspor’a yeni atkı.

Taşköprü Birlikspor’a yeni atkı.

Taşköprü köylerini temsil eden ve 2 yıl önce kurularak ilk sezonda şampiyonluk yaşayan Taşköprü Birlikspor’u simgeleyecek olan yeni atkılar hazırlandı.

Atletlerimizin başarısı Milli Takım’la taçlandı

Atletlerimizin başarısı Milli Takım’la taçlandı

Türkiye Yıldızlar Atletizm Şampiyonası ve Türkiye Gençler Atletizm Şampiyonası’na sporcularımız imzasını attı. Her iki şampiyonada 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan genç sporcularımız milli takım kadrosuna dahil oldu

Badem Şampiyonları Ağırladı

Badem Şampiyonları Ağırladı

AKP Körfez İlçe başkanı Osman Badem, merkezi Körfez’ de olan Kocaeli Karakuşak Spor Kulübü sporcularımızdan WUSHU SANDA branşında 48 kg’da dünya şampiyonu olan Mehmet Demirci ve 80 kg’da Avrupa 2.si olan Muhammet Ertuğrul ile birlikte şampiyonları yetiştiren uluslararası hakem-antrenör İlhan Koç ve kulüp başkanı Zeki Nihan’ı makamında ağırlayarak başarılarından dolayı tebrik etti.

Büyükşehirli Judocular Lüksemburg’ta esti

Büyükşehirli Judocular Lüksemburg’ta esti

Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Judocular, Lüksemburg’ta 13 ülkeden 458 sporcunun katılımıyla yapılan turnuvada bir çok derece elde etti.

Büyükşehirli Karateciler Avrupa’nın Zirvesinde

Büyükşehirli Karateciler Avrupa’nın Zirvesinde

Kosova’da yapılan Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonasında Büyükşehir Kağıtsporlu karateciler, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa Şampiyonu olarak, zirvedeki yerini korudu.

Zabıta memurunun büyük başarısı

Zabıta memurunun büyük başarısı

Körfez Belediyesi’nde uzun yıllardır zabıta memurluğu görevi yapan İlhan Koç, bir taraftan da kendisine ait özel okulu ve belediyenin spor salonunu çalıştırdı ve yetiştirdiği öğrencileriyle büyük bir başarının mimarı oldu.

KÖŞE YAZARLARI