20 Ekim 2017 Cuma 06:05
  • 3,638 TL
  • 3,903 TL
  • 144,20 TL
  • 90.491
KOCAELİ 19°

KÖRFEZ’DE AMATÖR KULÜPLERE DESTEK ARTACAK

Körfez’de Amatör kulüplere DESTEK ARTACAK
  • 0
  • 815

Antalya Belek Otel’de yapılan ve 3 gündür devam eden Amatör Spor Kulüp ve Derneklerinin sorunlarının görüşüldüğü toplantı ve seminer tamamlandı

3 gündür devam eden seminerde, Kocaeli’nde ki belediye başkanları ve katılamayanların yerine vekilleri olarak başkan yardımcıları seminerde yer aldı. Toplam da 586 kişinin katıldığı seminere, Körfez’den 20 kişilik bir kafile katıldı.

 

Körfez’den 8 amatör spor kulübü başkanı ve yöneticisi ile spor dernekleri, spor okulları başkan ve temsilcileri katıldılar.

 

İsa Taş umut verdi

3 günlük seminerde amatör kulüplerin sorunları masaya yatırılırken çözüm önerileri de alındı. Toplantı sonrasında Körfez kulüpleri ile görüşen Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, bu ay sonuna kadar kulüplere yapılacak nakit yardımların verileceğini ve ilçede eksiklik olan yerlere spor sahaları yapılacağını söyledi.

 

İsa Taş, bakımına başlanan Esenspor sahasının bir an önce tamamlanacağını da belirterek, ‘’Spora belediye olarak büyük önem veriyoruz ve bu devam edecek. Yapılacağı söylenen spor sahaları bir an önce tamamlanacak ve amatör spor kulüplerine olan desteklerimiz artarak sürecektir’’ dedi. Toplantıda alınan kararla amatör kulüplerle her ay düzenli olarak toplantı yapılması kararı da alındı.

 

Seminerde, özellikle spor sahalarını il genelinde eksik olduğu dile getirildi ve bundan sonraki çalışmalar içinde ihtiyaç duyulan bölgele semt spor sahaları yapılması için projeler yapılacağı belirtildi.

 

815 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Karamürsel'li futbolcuya çirkin saldırı

Karamürsel'li futbolcuya çirkin saldırı

Dün Suadiyespor ile Değirmenderespor arasında oynanan futbol müsabakasında kavga çıktı.

KEV yarın SATILIYOR!

KEV yarın SATILIYOR!

Geçtiğimiz aylarda Bahri Yavuz’un başkan seçildiği Kocaeli Eğitim Vakfı, Derince’de bulunan ve içinde otelinde olduğu tesisleri satışa çıkarıyor.

Körfez Yarımca'da BAŞKAN DEĞİŞTİ

Körfez Yarımca'da BAŞKAN DEĞİŞTİ

Körfez Yarımcaspor’da kongre gerçekleşti

Taşköprü sezona HIZLI BAŞLADI

Taşköprü sezona HIZLI BAŞLADI

Taşköprü birlik spor 2017/2018 sezonuna hızlı başladı

Genç kaleci idmanda SAKATLANDI

Genç kaleci idmanda SAKATLANDI

Körfez İlimtepe FK Kulübünün gelecek vadeden genç kalecisi idmanda sakatlık geçirdi

Biletini KESTİLER..!

Biletini KESTİLER..!

Darıca Gençlerbirliği'nde Kulüp Menajeri Orhan Ergür'ün kovuldu

ANKET

KÖŞE YAZARLARI